reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Bunia podjęcie takiej decyzji na pewno nie jest łatwe ale tak jak piszesz, zdrowie maluszka najważniejsze i czasami lepiej nie ryzykować. Dobrze, że masz wsparcie. Trzymam kciukasy i czekam na wieści.
 
Bunia, Lakara kciuki cały czas & & & &

Akuku jak sytuacja u Ciebie? Czyżby córcia była, aż tak punktualna, że w dzień terminu postanowi wyjść na świat?Trzymam kciuki za Was!
 
Bunia oczywiście że cc to też poród i najważniejsze jest zdrowie dziecka. Ja też się tym kieruję. My jesteśmy dorosłe baby i sobie poradzimy z komplikacjami po cc a najwazniejsze żeby maluch był zdrowy. Melduj dalej w miarę mozliwości, kciuki !
 
Nad ranem masakra byla ale teraz No i skurcz zanika, są ale mniej bolesne i chyba co 10 czy 15 min.... juz miałam nadzieję że urodze jeszcze dziś. ... wczoraj mówili że rozwarcia jak będzie jakieś 4 cm to wtedy przebija wode, a jak to jest ze skurcz zanika i rozwarcia nie powiększa czyżby kończy się na cesarskie? ???
 
Dziękuje kochane [emoji173]️ Najważniejsze ze lekarze wspierają każda decyzje i rozmawiają o tobą na za i przeciw i o wszystkich pytaniach.. I tak jak piszecie mały jest najważniejszy i wazne zeby jemu nic nie groziło :) wiecie chce bardzo próbować naturalnie rodzic ale obawy sa coraz większe a ryzyko spore wiec nie ma co kombinować ma sile..

Lakara czyli co rozwarcie nie postępuje? To pewnie każa czekać dalej co sie bedzie działo moze na chwile zwalnia a zaraz ruszy i sie cos konkretnie zacznie. Trzymam kochana kciuki &&
 
Dziewczyny, wczoraj przed północą (23:30) urodził się nasz syn Ignas. Nasz mały, wyczekany cud. Jesteśmy mega szczęśliwi. Młody zdrowy, 3940 gr, 52 cm. Pozdrawiamy ze szpitala!
Poród wywoływany, 10 dni po terminie. Z przebiciem worka płodowego, oksytocyna i epiduralem.
 
Bunia - cc to też poród.. też bolesny i trudny...a jak miałyby być jakieś komplikacje przy porodzie SN to faktycznie lepiej CC... Ale duuuże Maleństwo będziesz miała :) Trzymam mocno kciuki! Uszy do góry! :)
ja gdybym wiedziała, że Leon jest tak gabarytowo do mnie niedopasowany to też bym wolała CC.

Akuku - jak sytuacja? i jak Synek ?
Lakara - może sie jeszcze bujnie wszystko! trzymam kciuki!

Miłego dnia Żuki!
 
reklama
Do góry