reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
A jednak zaraz sprawdza rozwarcie i jezeli nie rodze to wysla mnie do domu .. tylko nie wiem co oni uznaja za rodze ?
Jezeli to nie porod to bede miec wywolywamy za tydzien.. hahaha! Ja mam tydzien z takimi skurczami chodzic ? Toc to boli tak ze ja nie moge nic w trakcie robic..

Najwyzej pojade do domu i wezme sobie kapiel..moze to cos rozkreci.

Nie wiem czy dac sie wyslac...
 
Zuzzi mały ostatnio bardzo polubił koszykówkę, więc postanowiliśmy mu kupić kosz do koszykówki, ale taki konkretny na stojaku, regulowany od 1,3m do 2,5m wysokości, że posłuży mu przez lata, później może stać w ogrodzie a i dorośli wtedy porzucać mogą :) no i kolory ma bardziej dorosłe niż dziecięce zabawki :) mam ogromną nadzieję, że będzie zadowolony z takiego "profesjonalnego kosza" po tym jak musiał wyciągać zabawki z pojemników, kładł te pojemniki na ziemi i do nich wrzucał piłkę...

Akuku oby to jednak było dzisiaj! Kciuki trzymam mocno mocno żebyś nie musiała się jeszcze tydzień męczyć!

Ja jutro jadę do położnej pogadać trochę przed porodem, przy okazji badania jakieś mi zrobi, zakładam że ktg tylko, ale to zawsze coś!
 
Melduje.

Mam 5 cm rozwarcia.. badanie podczas skurczu bolalo jak *******!!!!!!!!!!

No ale w zwiazku z tym ze mimo nieregularnych skurczy mam 5 cm i szybkie porody to nie wysla mnie do domu..ale tez nie jestem na pordowce tylko na dziennym.

Mowi ze szyjka miekka ale bardzo gleboko..

Takze teraz niech sie skurcze rozkreca i Alenka witaj!
 
reklama
Do góry