reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucere,
Swietna wiadomosc!!! Gratulacje!!!
Mam nadzieje, ze dochodzisz juz do siebie.

Dziewczyny, kciuki za dzisiejsze porody!

Boje sie, zeby Akuku tylko dojechala na czas...
 
reklama
Lucere moje gratulacje! I dużo zdrówka dla Was! :)

Akuku jak tam? Urodzone? :)

Bunia mój będzie nie mniejszy i nie ukrywam, że od tygodnia nie myślę o niczym innym jak o tym żeby urodził się jak najszybciej, bo im wcześniej wyjdzie tym będzie mniejszy = większa szansa na SN, ale on już waży ok 4300g właśnie :/
 
O lucere gratuluję!

Bunia, tak rozwarcia nie postępuje, lekarze i położona nie chcą żebym miała cc, stawiaja na pierwszym miejscu na naturalnie porod wiec zdecydowali na przebicie wodę, jeśli nadal nie postępuje, to będę dostala kropowke i myślę że będzie też zzo, zobaczymy ile mogę wytrzymać z bólem.

Teraz czekać na wolny pokój porodowke, bo nie ma miejsc ..
W sumie tutaj już 3 dzień siedzę to położoni owia każdego dnia ze dużo rodzi .
 
Cinamona - u nas tez noc do d* mama była zmęczona to i nerwy mieli wszyscy.

Panikara - nie doczytałam, to m. jednak poszedł do tego szpitala? Może to na tle nerwowym?

Dziewczyny, łącze się z Wami w bólach, w sensie ze trzymam kciuki za Wasze rozpakowywanie ;)

Bunia - nasz miał mieć 4kg. Urodził się 3450, wiec znowu pomyłka. Cc to tez poród, ból występuje bardziej po niż w trakcie, ale przy tak dużym dziecku to naprawdę może być lepsze wyjście. Jakakolwiek podejmiesz decyzję, to będzie z pewnością ta najlepsza :* super, że cc będzie w nocy, bo potem trzeba 12h leżeć, wiec polezysz w nocy, a rano juz będziesz mogła iść pod prysznic i być z malym :)

Akuku - mam nadzieje, ze to tylko niestrawność.

Lucere - gratulacje, witaj Ignasiu :) piękna waga :)

Lakara - trzymam kciuki &&& za rozkręcenie się porodu w końcu!
 
Hej dziewczyny!
Jak mnie długo tutaj nie było, njpierw brak czasu, a potem zapomniałam hasła, ale sie udało.
Niestety nie dam rady Was nadrobic, ale gratuluje nowym mamusiom. My mielismy w srode sesje, zdjecia wstawie na zamknietym. A mnie dopadl baby blues, ale powoli przechodzi. Szwy wypadaja , ale jak chodze po domu, to mnie boli jeszcze, ale dluzsze dystanse juz nie. Dzisiaj z m mamy rocznice, wiec malego zostawie z babcia i polece cos kupic. A co tutaj ciekawego sie działo?
Bunia jasne, ze malenstwo wazniejsze i nie patrz na to ze sn byloby lepiej. Cc to tez porod, wszystko bedzie dobrze! trzymamy kciuki z Natankiem
 
Dziewczyny sytuacja taka ze na ktg skurcze nie regularne.. dwa tylko blesne... ehh a jak chodze to sa co 3-7 minut.. tylko mega bolesne..

Jak na ktg nie beda sie pisac to mi rozwarcia nie sprawdza a wtedy wysla do domu...
Narazie chodze po szpitalu by mala w dol ciagnelo...
 
Bunia co ma byc to bedzie. Jesli w twoim przypadku cc to lepsze wyjscie to nie ma co sie zastanawiac.
Kciuki za was!!!

Lakara ale sie ciagnie... Wspolczucia i kciuki zeby sie jednak szybko rozkrecilo!

Lucere gratulacje!!! Witaj Ignasiu[emoji7]

Akuku co tam???

Ja bylam zwazyc baka w aptece. I w ciagu tygodnia przybral kolejne ok 450g[emoji3]
Jeszcze nie przekroczyl 4kg ale jest juz blisko. Tak wiec narazie mleczko mamusi mu sluzy[emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Do góry