reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Evelinka to juz w piątek i juz 34tydzien.. Popatrz jak ten czas leci.. Tydzien za tygodniem i maleństwa grzecznie wytrzymały.. Super !! :)

Amor co do teściów to niestety jak męża wybrać możesz to ich niestety nie :/ moja Tesciowa tez niezłe ziółko i ciesze sie ze mieszka bardzo daleko i mam święty spokoj.. Mam nadzieje ze maz jest za tobą i wspiera ale tez sam daje rade bo to jego rodzice.. I ze dacie temu rade razem w dwoje i ze nie bedą wam truli życia.. Eh co za ludzie..

Akuku kciuki kciuki niech łapie raz a porządnie wkoncu nooo &&& !!! Ala wyłaź :)

Mi tez ostatnio sporo czopa odchodzi ale kolor ok bez krwi ani tym bardziej różowy wiec spokojnie poki co, bóle jak na okres sie zaczęły ale tylko kilka dziennie wiec luz..

Amor tez chcesz to tez kciuki && noi za Zuze tez &&
 
Ewelinka najwyższa pora :) dobrze że sama zaczęłaś bez indukcji.
Zuza to kciuki żeby faktycznie pogonili młodzieńca.
Kasietta 1kg do wagi wyjściowej rewelacja. Reszta tez wcześniej czy później zejdzie.
Ja znów.standardowo noc z wymiotami. Już chyba mi tak zostanie do końca. Dodatkowo krew z nosa, ból głowy. My mieszkamy pod samym dachem i mamy w domu saune :( jak temperatura choć trochę nie odpuści to chyba przeprowadzę się do mamy na te ostatnie dwa tyg bo tutaj ledwo daję radę. Mam wentylator w pokoju i chciałam kupić też do Marty, objechaliśmy wszystkie sklepy w okolicy i pustki. Półki wybrane jak za komuny i deficyt wentylatorów.
 
Dzien dobry mamusie!!!
Ja od 6 na nogach, teraz siedze na IP i czekam na konsultacje. Na ktg maluch oczywiscie ruszac sie nie chce, ale jak wstalam to od razu.
Caly jeden skurcz mi sie zapisal, wiec dzisiaj na pewno nie rodze. Wszystko zgodnie z planem poki co, choc nie powiem, klima dobrze dziala i jest to kuszaca mysl na nadchodzace dni.

Kasietta, -1 to super!!!

Ewelinka, to juz niedlugo, &&&&&

Milego dnia
 
reklama
Dzieki dziewczyny za wsparcie.
Wiedzialam ze bedzie ciezko na poczatku zanim ogarne co i jak ale nie sadzilam ze az tak.
Jutro wyjezdzaja tescie wiec tak naprawde dopiero sie zacznie...
Najgorsze jest to ze jestem wiecznie zmeczona bo wiadomo ze w nocy sie nie wysypiam. No i te upaly ktore trwaja juz od poczatku lipca wykanczaja. Bo nawet nie moge popludniu nigdzie wyjsc na spacer czy do parku z mala bo jest za goraco. Zostaje basen ale ja z mlodym moge isc tylko do cienia a Maja mowi bawic sie w basenie sama a to nie sprawia jej az takiej radosci. A w domu sie poprostu nudzi. Nie za bardzo chce sie bawic i nie wiem dlaczego...
Ech sorry ze tak smuce ale musze sie troche wygadac.
 
Do góry