reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuzagk to chyba czop ;)
Mi też odchodzi ale bez krwi.

Trzymam kciuki by sie ruszylo ;)

Ja tez prosze o kciuki by mnie zlapalo najlepiej nocy.. choc m chcialby dopiero z piatku na sobote! Ha nirch sam sie ze skurczami tyle meczy !
 
reklama
Iść tez chce ;) ja tez chce ;) na porodówkę marsz! A tak serio to nic sie nie zapowiada pozatym, ze brzuch z nerwów twardy jak skala.
 
Natka tak myslalam ze skoro sa co godzine tylko to bardzo rzadko :( u mnie sie 3-minutowki wyciszaja..bleh

Zuzagk ja juz nie wierze w bliski porod.. jakis wadliwy egzemplarz jestem.

Ile ja dzis slodkiego zjadlam ! Wogle duzi jadlam. A potem marudze ze gruba..

Moja mama mi dzis powiedziala ze marudze jak pierworodka... czyli ze mi juz nie wolno ? Ehh
Marudze bo wszystko boli..

Zaraz robie wyskok z wanny do lozka spac.. i albo niech sie dzieje albo nie zebym mogla pospac..

Dziewczyny moze mnie zablokujcie..bo ja ostatnio tylko stekam i marudze a po co mam was takim humofem zarazac.. eh
 
Akuku marudź sobie ile tylko zapragniesz! Miło posłuchać, że nie tylko mnie boli i nie tylko ja ciagle stękam! To prawda ze z drugim dzieckiem jest łatwiej? Powiedz mi szczerze bo ja przy pierwszym od stresu strasznie schudłam (to był akurat plus). Denerwowałam sie bardzo i wszystko było takie "nowe". Oczekuje, ze teraz będzie łatwiej.

Może już czas by zacząć sie modlić o porod...
 
reklama
Akuku A taaam pierdzielisz. Se marudz, na zdrowie ;-).

Proszę się nie wpierdzielac w kolejkę do rodzenia, terminy obowiązują :p.
No chyba że się.jest.takim egzemplarzem jak Agata , że skurcze nie puszczają od.miesiąca
 
Do góry