reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kciuki Usiulka, lepiej jedź bo może dziś urodzisz :)
Lucalew kciuki, to może się rozkręci :)

Jlnx to oby jutro do domku, a dziś jeszcze odpocząć w szpitalu bo dopiero po powrocie do domu się zacznie :)
 
reklama
Darowaliby sobie te próby i zostawili oxy to być pewnie dziś miała z głowy :) mi zleciały dwie pełne przez cały poród.
Jlnx super że mała spokojnie śpi, widzę że u nas zaczyna się robić tendencja z zachodu ze szybko dziewczyny chcą do domu wypuszczać, ale może to i dobrze bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
 
Usiulka pojechalas do szpitala?
Cos czuje ze u ciebie tez moze szybko pojsc.

Lucalew kciuki, oby po oksy sie rozkrecilo. A ze boli, no boli boli ale da sie wytrzymac. Zreszta mysl ze niedlugo maluch bedzie z toba da ci sily.

Magdus kciku kochana. Juz niedlugo bedziesz tuli malutka[emoji3] a tak sie nie moglas doczekac kiedy[emoji12]

Jinx o to szybka chca wypuszczac jak na pl.
Ja to chcialam wyjsc szybko ale ze wzgledu na corcie, ktora zostala w domu.
Jak urodzilam Maje to mialam tyle obaw jak ja sobie poradze ze jak wypuszczali mnie di domu po drugiej nocy to nie bylam pewna czy chce juz wychodzic[emoji12]

Ja bylam u fryzjera i u fizjo na masazu. Mlody u fryzjera spal ale zaczynal sie juz budzic na szcZescie szum suszarki go uciszyl i dalej slodko spal. Po fryzjerze mialam 20 min do fizjo wiec dostal cycka i znowu zasnal. Tak wiec masaz zostal zrobiony w spokoju.
Wymasowala mi tez drugie ramie bo staram sie nosic malego na lewej reco skoro prawa boli. I jak naciskala nerwy to tez juz mocno bolaly. Chyba raz w tyg bede do niej chodzic zeby nie bylo gorzej.

Pomalu zaczynam sie przyzwyczajac ze maly wszedzie ze mna[emoji3] narazie ladnie sie sprawuje[emoji3]
 
Ostatnia edycja:
Lucalew dużo sił &&&&&&

Usiulka juz pewnie w szpitalu.

Jlnx ciesze się. , że zmęczenie Ci nie dokucza. A jutro do domciu ☺

Lunera Zuzzi mnie się wydawało. , se się już nie kapie dzieci. Ale wczoraj zauważyłam,że w rzeczach dla dziecka jest napisane. , by spakować ręcznik. Hmm ale może nie do kąpieli tylko do okrycia na początek go chcą. No nie wiem. Tak czy siak zaznaczę by nie kapali.

Ewelinka ok, przepraszam coś musiałam z rana źle przeczytać ☺
 
Usiulka, Lucalew kciuki za szybki i mało bolesny poród :)
Madziula a więc chciałaś 8 sierpień i bedziesz go miała :)

Ja dziś chodzić nie mogę. Jak siedzę jest ok. ale jak chodzę to mnie bardzo mocno kłuje po prawej stronie podbrzusza. Beczeć mi sie chce, bo nawet nic nie mogę zrobić z bólu :((
 
reklama
Do góry