reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Loveboiled, Panikara właśnie mnie odlaczyli więc czekamy albo ustana albo coś się zacznie.
Loveboiled znieczulenie jest zzo ale to jak się konkretnie zacznie a teraz próba z oxy była
 
reklama
Usiulka, patrząc na moje doświadczenie, to lepiej jechać przy takich skurczach. Ja czułam ból w dole brzucha i krzyżu właśnie, raczej nie od góry. Też nie było za bardzo regularnie, też 40 sekund,a jak przyjechałam, to się okazało, że zaraz rodzę.

Kciuki za rodzące dzisiaj, widzę, że będzie się działo :-)

Moja malutka w nocy sporo ma cycu była, nie za dużo chciała spać, ale ja w sumie nie czuję się tym zmęczona. Za to o 8 po karmieniu zasnęła na 3 godziny, teraz nakarmiłam ją o 11 i znów śpi. Dzisiaj na obchodzie usłyszałam, że przy takim szybkim porodzie i dobrym stanie dziecka mogliby mnie nawet dzisiaj wypisać, ale chyba zostanę do jutra, bo jeszcze tak całkiem porębie tu się nie czuję z małą no i nie widzę, żeby sikała. Poza tym jak zostanę, to zdążą jej zrobić badania przesiewowe,a tak bym musiała w poniedziałek przyjść.
 
Do góry