reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Pupui teraz hestem na ktg i nir mam ksiazki. Pozniej sprawdze ;)

Mala sie ani razu nie poruszyla na ktg jeszcze. Kaza mi zimna wode pic
 
Zimną wode??
A nie lepiej z cukrem??

Mnie jak Olus się nie ruszał to zapodala mi 250 ml herbaty z 2 łyżeczkamu cukru... Myślałam że się porzygam normalnie...
 
Wasze dzieciaczki też takie mało ruchliwe w tą pogodę?? Wczoraj stosowałam metodę Anney na wstawienie się dziecka w kanał i dziś ewidentnie leży inaczej bo tak jakby plecami do brzucha i nóżki i rączki w stronę bebechów. Nie czuję kopniaków tylko bardzo rzadko jakiś ruch tułowia. Jem słodkie i piję wodę, ale nic się nie zmienia. Mąż mówi, że to pewnie przez upały i mały jest zmęczony tak jak i ja. Jednak martwię się, że zmieniając pozycję zaplątał się w pępowinę [emoji17] Panikuję???
 
zuzzi, ja na ruchy nie narzekam, mimo, ze maly juz wstawiony i gotowy do wyjscia to nie daje odpoczac moim zebrom.

chata wysprzatana, auto umyte. musi sie dzisiaj cos ruszyc!
 
Mój się ruszał nawet podczas porodu, do tego co chwile wchodził i wychodził z kanału, raz był nisko a raz jego pupcie miałam zaraz pod zebrami :D
 
Zuzzi, to prawidłowo leży :) do porodu wlasnie plecami do brzucha mamy ma byc.
Nie myśl o zapętleniu, lulek moj miał 2petle k wszystko ok. Lola nie miała ani jednej a nie ruszała sie prawie wogole.
Połóż sie na boku i zjedz coś słodkiego. Na lole to co prawda nie działało wogole, ale moze u ciebie pomoże, a jak nie to pojedź na ktg.

Mi położnik kazał na 4chocby na łożku byc, w pokoju chodzic, zeby ja głębiej wstawić i ty samym zgładzac szyjkę. Wszystkie w pokoju na kolanach byłyśmy haha i działało.
 
Zuzzi mój się rusza ładnie. Też uderza w żebra i wierci się raz na górze, a raz czuje jak gmera na samym dole.

Tak mnie napierdziela prawa część podbrzusza jak chodzę,że hej! Uznałam jednak,że nie będę leżeć i kwitnąć, bo się zanudze (Mż poszedł do pracy).
Właśnie umyłam na czworakach panele w salonie - bolało, ale tragedii nie było. Zaraz zabieram się za okno tarasowe!

Akuku daj znać jak wyszło KTG

Lucalew melduj na bierząco jak skurcze.

Love, dziecko nie musi sie wcale w kanał ustawić do porodu co nie? Może dopiero w trakcie, prawda?
 
reklama
Na to wychodzi lilija, bo skurcze wstawiają dziecko w kanał..mi chyba tak konkretnie się wstawił jak juz miałam skurcze jeden za drugim i juz nie miał szansy się wycofać :D bo np jak byłam w domu i miałam skurcze w miarę regularne to się obniżal w dół a później jak się skurcze rozregulowały to zaraz pupcia pod zebrami była i tak skakał ciągle
 
Do góry