reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Aj dziewczyny byłam w szpitalu ale oczywiście skurcze przestały byc regularne zbadali mi tętno małego dopplerem nawet nie ktg !!! Zrobili sweepa kolejnego i kazali iść do domu i wrócić jak skurcze beda mocniejsze i regularne co 2 min :( umrę tu
dotarłam do domu i zaczęły mnie na nowo brac cześciej :/ na koniec dodali ze takie zatrzymanie akcji jest normalne przy 1 dziecku bla bla bla :( a i dali cocodamol czy jakoś takie w razie bolesnych skurczy
 
reklama
Vos polozna mowila ze za wysokie ktg ? Chyba chodzi jej o skoki serduszka h malej? Bo skyrcze akurat na 40% ale rzadko..
I maja rozmawiac z lekarzem czy beda mnie obserwowac czy idnukowac porod ? Ah
Ja bym wolala by naturalnie sie zaczelo..ale wiadomo byle mala wyszla cala i zdrowa.. stwierdzam ze jakies te dziewczynki malo posluszne sa !
 
Dzięki dziewczyny. W poniedziałek o 17.15 mam wizytę kontrolną to każę się dokładnie zbadać. Będę u innego lekarza, bo mój GP na urlopie. Może ten mnie potraktuje poważnie.
 
Love moim zdaniem normalne bo jak spala to 125 a potem miedzy 130 a 165

No i wlasnie rozmawialam z lekarzem. Wszystko w normie jest mam sie niczym nie przejmowac i czekac az sie zacznie. Tyle. Na za tydzien umowic sie do poloznej . W szpitalu juz nie beda obserwowac wagi ani ktg bo wsio ok i nie ma sensu. No chyba ze mnie cos zmartwi to oczywiscie moge przyjechac.

Usiulka biedna sie umeczysz ! Nie rozumiem czemu nie podlaczyli pod ktg ?
Eh
Oby szybko sie rozwinelo wszystko ! Kciuki.
 
reklama
Do góry