reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Panikara -super ;) sa jeszcze dobrzy ludzie na swiecie ;) a nie tacy co za grosz zrobia wszystko ;)

Ja tak samo jak wy roboty multum a codziennie przekladam na "jutro"

Bylismy z dziecmi u dentysty (cos dentystowo dzisiaj) i wszystkie zabki zdrowe. Dal zabezpieczenia na zabki tylne ;) Alexowi cos innego i Vikiemu cos innego.. i udalo mi sie zapisac do niego bo kiedys sie wypisalam..uf na szczescie bo polka do ktorej poszlam raz nie spodobala mi sie..

Wizyte mam 23.07 ..hehe.. 24.07 usg... a 25.07 wyprawiamy urodzinki alexa..
Mam wielka nadzieje fotrwac do 5.08 serio.. a boje sie ze wczesniej mala sie wykluje.. tak mnie te skurcze lapia ;/

Wlasnie Alex poszedl mi zrobic sniadanko bo oczywiscie jeszcze nie jadlam..a siedze z Emilkiem w aucie bo spi..cho pewnie zaraz sie obudzi bo juz z godzinke spi.

Anney jak tam sytuacja na froncie ?

Loveboiled jak po usg ?
 
Lakara ja podobnie jak Akuku nie zgodziłam sie na to szczepienie znajoma mojej siostry jest położna i ona zapytała lekarza i on odradził jakiekolwiek szczepienia w ciazy :)
 
Ja też nie szczepilam się.

Już po usg, mały na szczęście jest wagowo na 24 centylu wiec nie jest źle :) resztę napisze na wizytowym.

Amor a może anemię masz? Jak twoje wyniki krwi?
 
reklama
Wyniki krwi miałam zawsze dobre.. Dlatego dziwie sie skąd to zmęczenie. Dosłownie nie chce mi sie z kanapy ruszyć a muszę wysprzątać dzisiaj cała chatkę;-/ Po pierwszym porodzie miałam anemię i żyć mi sie nie chciało..

Jesli chodzi o szczepienia to z pierwsza córeczka miałam szczepienie na grypę w ciazy a teraz idę na szczepienie na krztusiec 20-go. Długo sie zastanawiałam nad tymi szczepieniami, ale ostatecznie sie zdecydowałam.

Usmialam sie czytając o waszych partnerach zostawiających opakowania puste na blatach... Wniosek jest jeden: wszyscy faceci sa tacy sami! Mój bez przerwy gdzieś puste opakowanie zostawi. Ja chodzę nerwowa i tylko te pudełka zbieram.. A nie daj Boże jak uwagę zwrócę to odrazu sie burzy, ze ja cały czas sie czepiam:)

Jak tu zabrać sie za sprzątanie??
 
Do góry