reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Borysiątko no to się bardzo cieszę że wszystko ok. Daj koniecznie znać po obchodzie [emoji8]

Lidia ufff... No to teraz odpoczywaj żeby skurcze nie wróciły.

Anney za każdym razem jak się w nocy przekręcałam z boku na bok czyli wzbudzałam na chwilę - myślałam O Tobie [emoji8] Widać to jeszcze nie pora.
A to pęknięcie to może Wam jakoś zaszkodzić??

Loveboiled kciuki za usg & & & &

Panikara super wieści![emoji4]

A mi się dzisiaj dobrze spało mimo, że też myślałam, że z emocji nie zasnę [emoji4] U nas dziś tylko 16'C brrr [emoji4]
 
Borysiatko super ze masz dobra opieke to podstawa czlowiek odrazu czuje sie bezpieczniej. Kciuki kochana, nogi trzymaj razem :-)

Anney ahh co za akcja. Odpoczywaj teraz kochana. U mnie cala noc skurcze juz od 2 dni i w dzien tez sa ale rzadziej. Generalnie sa nieregularne wiec jeszcze nie panikuje. Odstawilam luteine i duphaston wiec mysle ze od tego teraz macica zaczela cwiczyc.
Tak jak piszesz moze lepiej jak sie rozwinie akcja co by ta Twoja szyjka mocniej nie popekala.

Lucere wspolczuje sytuacji z dentysta. Ja niestety nie zdazylam wyrwac jednego zeba przed ciaza a w ciazy sie boje wiec po porodzie czeka mnie wlasnie jeszcze rwanie.

Panikara jedz jedz do dentysty dokladnie ropa to stan zapalny a to gorsze niz sama dziura.

Lidia dobrze ze skurcze minely. Odpoczywaj
 
Hej!

Mam do Was pytanie. Czy czujecie sie ciagle zmęczone? Ja od kilku dni dosłownie padam z nóg. Nic mi sie nie chce. W pierwszej ciazy byłam wulkanem energi a teraz to snuje sie po domu jak cień. Brzuch mi często twardnieje.. Czasami budzę już sie z twardym brzuchem.
 
reklama
Amor mogę Ci reke podac. Ja bym tylko leżała. Ledwo się obudziłam a juz nie mam sily. Ale to dopiero od kilku dni tak mam. Dzis się juz zmosilam do sprzatania no bo ile mozna siedziec/leżeć? ?
 
Do góry