reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Biedna borysiątko, u niej od jakiegoś czasu ciągle pod góre z tą ciążą :( mam nadzieję że będzie ok

Anney bidulko nie wiem co Ci poradzić z tymi skurczami pozatym że kiedyś miną ;) myśle o Tobie ciepło i trzymaj się!
 
reklama
Jezu dziewczyny nie rozsypujcie sie jeszcze przerażacie mnie [emoji16][emoji16][emoji16] ja mam termin na 4 a wy juz macie jakieś znaki o zbliżającym sie porodzie u mnie cisza żadnych skurczy :| żadnego czopu żadna siara nie leci masakra moze to śmieszne ale nawet nie wiem w jakich okolicach te skurcze powinny byc lokalizowane :| boje sie ze przeocze wszystkie oznaki wtedy to bedzie [emoji20]
 
Ostatnia edycja:
Ojejku Borysiatko bidula :( trzymam kciuki!!! Szkoda tylko że w takim razie nie będzie rodzić w szpitalu, w którym chciała :(

Anney Ty to chyba przy okazji mocno wkur.iona, bo po wczorajszej Anney nie ma śladu tylko taka cichutka...

Usiulka uwierz, że nie idzie przegapić i kiedy to będzie to, od razu będziesz wiedziała...

Lunera Twój to chociaż chowa te cholerne nożyczki! Mój zostawia wszystko na kuchennym blacie...
 
Ostatnia edycja:
Usiulka, tego sie nie da przeoczyc :-) takze spokojnie, przyjdzie czas na kazda. Co jak co, ale wszystkie maluchy tak czy inaczej z nas wyjda, hahaha. Predzej czy pozniej, na to akurat nie bardzo mamy wplyw.

Anney, bolesne czy nie?

Czyli ten szpital, co sie Borysiatku podobal nie ma najlepszego stopnia referencyjnosci, dobrze rozumiem? Dlatego ja przenosza?
 
Anciikowa, hahaha! Jedna pare tak schowal jakies 3 tyg temu ze do dzis ich szukamy :-)
Ale tu juz nie walcze z odkladaniem w to samo miejsce, tylko laze za nim i sama odkladam. Wole sie skupic na nauczeniu dzieciakow, bo ze starym to niestety slabsze szanse na sukces, jeszcze sie sfrustruje tylko :-)

Dzissss jaka mam dzisiaj zgage...
 
Lunera, znośne ale dużo bardziej rozdzierające. Rozległe.
No i nieregularne. Wiec dupa.

Ancikowa, nie kochanie. Smutno mi dziś, no sie okazało ze moja kolezanka, taka naprawdę
Od serca ma
Markery trzustkowe :( serce mi pęka :(((
 
Borysiątko! Kciuki zaciskamy!

Anney - ech... mam nadzieję, że udaje Ci się mimo wszystko odpoczywać i zbierać siły. Ściskam Cię mocno!
 
reklama
Do góry