reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nie bylo usg bo stwierdzili ze za wczesnir.. mialo byc w 36 tc jakas pipa sie pomylila i mnie za szybjo umowila.. kur.wa.. a ta cala co usg robi stwierdzila ze wogle nie ma sensu robic usg bo przeciez wystarczy wymacac w jakiej jest pozycji mala.. mam umowiona na 24.07 .. zobaczymy czy usg zrobia ;/

/QUOTE]

Mi tak samo powiedzieli, ze wystarczy wymacac... ;) Takze poszlam prywatnie na USG :-)
 
reklama
Mam wrażenie jakby bolała mnie szyjka... Nie mam bólu jak na okres tylko tak mnie czasem złapie za chwilę (ale to na pewno nie Olek ). Normalne???
 
Dziewczyny, pomóżcie. Przeprowadzam się do Polski, więc tam czeka mnie poród. Ale przecież, żeby nie płacić za nie muszę mieć jakieś ubezpieczenie?
 
Dziewczyny, pomóżcie. Przeprowadzam się do Polski, więc tam czeka mnie poród. Ale przecież, żeby nie płacić za nie muszę mieć jakieś ubezpieczenie?


przeczytaj co i jak -> Opieka medyczna bez ubezpieczenia - Ciążowy.pl

w razie czego musisz sie szybko ubezpieczyc na wszelki wypadek np jako bezrobotna to wtedy masz ubezpieczenie
 
zuzagk - a masz wyrobiona european insurance card?? Jak jest z Twoim zatrudnieniem i ubezpieczeniem w uk?

zuzzi - normalne. Mnie to nawet czasem tak zakłuje jakby ktoś sztylet mi tam wbijał. Wcześniej też tak miałam.
 
Pupui jestem ubezpieczona w pracy tutaj w UK nawet jeśli coś stanie się poza nią. Ale wracam do Polski i nie wiem jak to wygląda. A to trochę śmieszne płacić za poród, więc muszę to ogarnąć :)
 
Anney , tylko nie w cycka, bo sutki mnie napierdzielają :-/ ... :p


Dziewczyny jeszcze tak z 2 tygodnie i każda z nas będzie mniej więcej w takim okresie kiedy poród nie bedzie już złą opcja ;)
 
reklama
Do góry