reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nie bylo usg bo stwierdzili ze za wczesnir.. mialo byc w 36 tc jakas pipa sie pomylila i mnie za szybjo umowila.. kur.wa.. a ta cala co usg robi stwierdzila ze wogle nie ma sensu robic usg bo przeciez wystarczy wymacac w jakiej jest pozycji mala.. mam umowiona na 24.07 .. zobaczymy czy usg zrobia ;/

Anney fajnie ze juz die rozwarcie robi ;)
 
reklama
Anney. No to sie szykuj lala!!! I bierz torbe do szpitala!!!!

A tak serio, to z tymi mdłościami to mnie uswiadomilas dopiero bo mnie od 4 dni mdli non stop.... cholerka, moze i mnie cos juz sie zaczyna, tylko ja to tak ze 4 tyg bym chciala jeszcze poczekac.... hmmmm.

Love - to jak wolna chata to trza impreze zrobic!!!!
 
Co z tego ze sie wsciekam jak to nic nie zmieni ;/

Mnie tez mdli.. jeszcze wyjdzie tak ze nie dotrwam do usg ..

Ide sie wyladowac na sprzatniu, prasowaniu, gotowaniu..

Kur.wa mac ;/;/
 
Akuku - nie daj sie zbyc, z Jocha na porodowce leżalam z taka babka, ktora namacalnie sprwdzali i co? On im mowila ze dziecko jes nogami w dol bo czuje a oni ze sie nie zna... i miala racje. Biedna. Urodzila naturalnie ale mowila ze masakra, bo do tego spore dziecko bylo.

NIE DAJ SIE TYM PACANOM!!!!
 
reklama
hej dziewczyny, wybaczcie że i ja nie mam codziennie za duzo czasu na pisanie.. podczytuje regularnie :)

U nas tez taki upał że ledwie dycham. W domu 30 st, na dworze ze 40st a w nocy nawet sie nie ochłodziło wiec masakra :/

akuku - o żesz.. strasznie nie lubie takich sytuacji szczegolnie że bardzo sie nastawialas na usg.. Ja tu mam usg takie krotkie na kazdej wizycie, posluchac serduszka, zobaczyc czy wszystko ok, nawet jak miałam wizyty tydzien po tygodniu. Dobrze że masz jeszcze kolejny termin!

anciikowa - strasznie to przykre co piszesz o swoim m.. Sprobuj moze od niego wyciagnac o co chodzi, jak to widzi, jak sie czuje. Bo to co on robi ma wpływ na was obydwoje, a sama piszesz że duzo rozmawiacie. Powodzenia, oby rozmowa pomogła :)

anney - zazdroszcze takiego faceta co si mega stara i podczytuje na necie jak pomoc i jak sie zachowac :) Cenny skarb masz!
 
Do góry