reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku nie dziwię się że się zdenerwowałaś :( w ogóle u was w UK chyba bardziej czekacie na to usg bo tego nie za wiele
Anney czyżbyś była następna ? to teraz zwarta i gotowa bo lada moment się rodzina może powiększyć ;)
 
reklama
Zaczyna się , zaczyna się, zaczyna się!!! :D Anney jak na porządną Adminkę sierpniówek przystało postanowiła wziąść trud porodu jako pierwsza na klatę!! (pomijając nasze kochane bliźniaczki :*) .Postawa godna pochwały ;D
 
Lilija, w cycka cię ugryze [emoji12] ja jeszcze chce grilla zjeść w sobotę ;) a wtedy mogę sie rozpruwac [emoji16]

Ewelinka....
High five! Jak samopoczucie?

Ja juz wróciłam do domku, chłopcy mieli sports day wiec mogłam ich wziąć tuż po
Zawodach i leze [emoji2]
Spakowana a jakże! Ale
Jeszcze mi to
Długo zejdzie, na pewno do terminu jeśli pójdzie tak samo jak z chłopcami moimi.


Powiem wam ze mam najcudowniejszych synów.
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji4]
 
reklama