reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

czuje sie ok, zadnych skurczow nie mam, tylko dzidzius juz duzy i ciezkosie przewrocic z boku na bok. i nie daje rady chodzic na spacery z moim ruchliwym dwulatkiem, a upal okropny dzisiaj, wczoraj o 16 bylo 35 stopni w cieniu
 
reklama
Podobno najgorzej rodzić w 8 m. więc trzymajcie jeszcze kolana blisko siebie!

Magda a dlaczego musiałaś wydać królika?
 
Ja juz po dzisiejszej wizycie u poloznej. Maly juz ma główkę wstawiona dlatego tak ciśnie mnie na dole. Z plecami jak mi nie przejdzie to do fizjoterapeuty mam sie umawiać. No i mam czekac na telefon ze szpitala i będę miala jeszcze jednen scan w ciagu tygodnia. Maluszek duży podobno. Na moj 36 tydz wysokość brzucha 42 cm a maly juz główką wstawiony. Mam nadz ze wszysko z nim ok. Teraz sie będę martwic do usg...
 
Wkurza mnie juz to pytanie :p mieszkamy w 30m2. Jesli mialby zostac to wozek wisialby chyba na suficie... i musialby byc zamkniety a takie stworzonko musi sobie pobiegac.
Co do 8 msc...co lekarz to inne zdanie, najwazniejsze dziolchy ze juz jestesmy w naprawde bezpiecznym okresie. Moj lekarz nawet powiedzial ze gdyby cos to mam sie nie stresowac bo juz nie bedzie zadnej tragedii. Takze musimy optymistycznie patrzec na to dziolchy. A i tak wiekszosc z nas pewnie sie przeterminuje i bedziemy sie smiac z tego ze martwilysmy sie o donoszenie :D
 
reklama
Do góry