reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ruda, ja miałam biegunki przed w obu porodach, ale i tak robiłam lewatywę. Nie
Chciałam fundować sobie samopoczucia fatalnego dodatkowo czymś, czego można było uniknac.


Ruda, nie bój sie niczego! Instynkt działać bedzie, tylko wsłu**** sie nie siebie i dziecko.
Tak jeszcze odnośnie golenia.
Myśle, ze warto sie totalnie ogolić, bo jak sie włos w szew wplącze to jest malomorzyjemnie ;) haha
 
reklama
Werci, a cEmu?
Ja sie wysypialam po
Porodzie o niebo lepiej niż w ostatnich tygodniach ciąży.

Karmienie karmieniem, ale to chwila przecież i bez męczenia sie jakiegoś strasznego. A teraz.... W upały..... Dramat.
 
U nas deszcz i pochmurno, ale mimo wszystko nadal nie ma czym oddychać i jest gorąco.
Śniło mi się dzisiaj, że mieszkaliśmy u moich rodziców w bloku, tylko tak jak teraz z teściami. No i wracam sobie od ginekologa z informacją, że muszę iść na patologię (nie pamiętam dlaczego:)). Jeszcze taka załamana, że muszę się śpieszyć z pakowaniem, bo nadal jestem nie gotowa (co jest prawdą:p może dzisiaj...?). Wchodzę sobie na klatkę, a tam z mieszkania na parterze (w którym notabene, kiedyś mój R. mieszkał) wychodzi R. W samych kąpielówkach, bez koszulki. A we śnie w tym mieszkaniu mieszkała jakaś samotna panienka, oczywiście zgrabna i sexy. Jak się wkurzyłam, zaczął się tłumaczyć, że coś tam pożyczyć poszedł, ja mu z tekstami, że ma zakaz w takim stroju tam chodzić, no masakra:) Chyba go dzisiaj ochrzanię :p

Eh, z jednej strony nie mam nic przeciwko, żeby młoda wcześniej sobie wyszła, bo już mam trochę dość, ale nie chcę z nią do teściów wracać, a potem całą przeprowadzkę na swoje ogarniać :/ A nie wiem czy się do końca lipca wyrobimy. Niby tak, ale patrząc na to, że ciągle jakieś opóźnienia wyskakują, to sama już wątpię. Poza tym wózek miał być w zeszłym tygodniu w sklepie do odbioru (i tak tydzień później). Mieli dzwonić i nie dzwonili... Czyli już zamiast 3 tygodni oczekiwania, zrobiło się 5 :/ Dam im czas do środy, i tak nie mamy teraz czasu jechać odebrać :/

A tak w ogóle z Waszych opowieści porodowych wynika, że nie można jeść płatków z mlekiem, po nich się rodzi :p A dzisiaj sama mam zamiar to wciągnąć :p
 
Beata, to ty lada moment możesz urodzić, ale to szybko zlecialo. Ja dzisiaj mam badanie posiewu z pochwy i wymazu z odbytu.Mialyscie już? Bo strasznie się denerwuje
 
Anney - ja mimo tego, że Ala pięknie spala wyspia zaczęłam się dopiero jak skończyła dwa lata, że mnie straszny śpioch ;) młoda nigdy nie miała drzemki w ciągu dnia, wiec ja cały czas na wysokich obrotach, a jeszcze typ matki, co to swojego dziecka nikomu nie odda ;)
 
Werci, np
Chyba ze tak ;) ja całe życie max 8h sypialam, wchlopcy przestali spać w ciagu dnia mając 2-3miesiace, ale za to spali w nocy po 6-7h wiec dla
Mnie układ idealny.
 
Lidia, czemu sie denerwujesz?ja jak radzioampupui, poproszę o posiew 16.07

Ile z was juz robiło sobie gbs?
 
reklama
Mi zrobił w 31 tyg, stwierdził, że on woli wcześniej, bo potem można nie zdążyć wyników odebrać :p Wyszedł ujemny. Lidia, się nie denerwuj, najwyżej tylko na wejście na porodówkę antybiotyk dostaniesz. Z tego co wiem, jeśli się tego badania nie zrobiło lub nie ma się przy sobie wyniku, to z automatu dają.
 
Do góry