reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Papui gratuluję wolnego i zazdroszczę miłego pożegnania [emoji4] Super sprawa!

Sann trzymam kciuki & & & &

O jeju Beata to już tuż tuż! [emoji16]

A!! No i nie zabiłam męża [emoji16] Umył okna więc mu darowałam [emoji12] Na weekend za dwa tygodnie zaplanowałam generalne porządki na przyjście Aleksa na świat i wtedy nie ma przebacz!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja od kiedy mogę znów spać, zaspokajam swoje kofeinowe rZadze [emoji16][emoji16][emoji16] i śpię dalej pięknie (ewidentnie przez pogodę wrrrr nie mogłam )
No
Albo moj organizm tak bardzo kofeiny potrEbowal, ze zacAl normalnie funkcjonować hahahaha (to oczywiscie zart)


Któraś z was pytała o wkładki i podkłady.
Ja mam belle podklasy, mam podpaski z bawełniana powłoka natury, a laktacyjne-lansinoh-mi bardzo przypadły do gustu.
 
Borysiątko ja mam paczkę podkładów na łóżko seni (5 szt. 60x90, u mnie w szpitalu chyba nie dają, a i w domu się mogą przydać do "wietrzenia"), poporodowe mam 1 op canpolu (są duże ale cienkie) i 1 belli plus 1 paczkę dużych podpasek zwykłych i 2 paczki dużych ale cienkich. Ja używam podpasek tylko w nocy przy miesiączce, więc te wielkie podkłady to będzie dla mnie wyzwanie. Co do wkładek laktacyjnych mi pasują canpolu i baby ono(są tańsze)-są duże i cienkie, rossmanowe ew. do domu, bo są dość grube i nieduże i odznaczają się na bieliźnie.
 
dziewczyny, ale produkujecie! NIe idzie Was nadgonić nawet po 12 godzinach...

co do zachcianek to sery pleśniowe są na pasteryzowanym mleku w 99% (te sprzedawane w PL). więc luz. Nie ograniczam się tym razem.
a co do % , to dostałam niedawno wino bezalkoholowe... fajne jest :) może i to nie to samo, ale jest :) i rzeczywiście 0.0% :)

i tak - zaraz po porodzie kładę się na brzuchu! Pamiętajcie, by szybko się kłaść, bo póxniej - w trakcie karmienia może też się nie dać - niektórym - np. mi - robią się często zastoje, jak przypadkiem za długo na brzuchu leżę... wiec też nie dobrze...
Ale na plecach przynajmniej można leżeć ! :)

mi się dziś śnił poród... masakra. więc chyba rzeczywiście czas spakować torbę...

a co do połogu - to właśnie tak jest - każda ma inaczej i po każdym porodzie inaczej... nie ma mocnych...
moja znajoma niespełna 3 tyg po porodzie wbiegła na 30 piętro Pałacu kultury...
 
Ostatnia edycja:
Zuzzi nie strasz :O

Ja powiem szczerze, ze na końcówce ciazy owszem ciezko mi ale zdecydowanie lepiej sie czuje niz np w 5-6 miesiącu gdzie miałam rwe kulszowa i bolało mnie maksymalnie krocze...

co do GBS to faktycznie robi sie w 37 tyg bo jest wazne tylko 5 tyg. Jesli zrobicie wczesniej i bedzie niewazne w dniu porodu to beda kluc malucha, wiec sie nie oplaca

ja sie boje czy bede umiala przec... :-D:szok:
 
reklama
Natka, twoje ciało samo bedzie umiało przeć. Ty sie nic nie bój :)))))
Natura wie co
Robi i to jest absolutnie piękne!!

Ja mogę porównać skurcze parte do tych mimowolnych biegunkowych ;) tylko xx razy silniejszych.
Ty tylko skumulujees swoją sile na pupę i zobaczysz, ze pójdzie dobrze.
Trudności z tego co czytałam sa wtedy, gdy dziecko nie jest dobrze wstawione w kanał, (np.twarza do brzucha mamy) wtedy kobiety długo i bezowocnie prą. Ale to niczyja wina. (Wtedy często kończy sie cesarka)
 
Do góry