reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja w końcu zrobiłam przemeblowanie w pokoju Ali i w naszej sypialni, teraz musze tylko znaleźć chętnych na biurko, telewizor, kanapę, i sprzedać orbitreka. Musze tez prac, a oni dalej burza te budynki i nie mam gdzie suszyć, a teraz tak ładnie będzie, a w mieszkaniu nic nie chce schnac :(
 
reklama
Martuszka - ja sprowadziła sobie maszynę, kupiłam kurs szycia online i w końcu musze tez usiąść do maszyny :)
 
lucere, moj chlopak gra w pilke. wiec to taka praca przez przyjemnosc :D

dzieki Anney! czeka nas troche stresow :)

poki co zamieszkamy q mieszkaniu , ktore zostawili moi rodzice i bedziemy ogarniac swoje. :)
 
Ja tez musze maszyne wyciagnac bo kupilam posciel dla mlodej ale poszewka na poduszke troche za duza i mnie to wkurza. Ale jakos zabrac sie za to nie moge. Ale musze to teraz zrobic bo jak sie bak urodzi to wtedy to juz napewno za to sie nie wezme.

No i wlasnie dostalam smsa ze zwrot podatku dostalam na konto. Uuuu ale super.
Sporo tego, nie spodziewalam sie. Nam rozliczenia robi ksiegowy i nawet sie enka nie pytalam czy wie czy mam jakis zwrot. A tutaj taka niespodzianka z rana.

U nas dzisiaj ruszaja wyprzedaze to kupie cos malej w zarze[emoji3] chyba sandaly bo podobaly mi sie od dawna ale miala dwie pary. Jednak juz z nich wyrasta i kupie jej jedne z zary na wyjscia bo sliczne sa i jeszcze z jedna pare wygodnych i solidnych do zlobka.
Dla baka narazie nic nie kupuje bo ma chyba wystarczajaco. A jak beda caly czas takie upaly to i tak w samym pampku bedzie lezal.

No i moja corcis dzisiaj poszla do grupy przedszkolnej. Ech duza juz dziewczynka z niej. A jak bak sie urodzi to jeszcze starsza bedzie mi sie wydawac. Buuu ja chce zeby dalej byla malutka[emoji22]
 
Ostatnia edycja:
lidia no taka czarownica ze mnie, że spakuje dziś torbe do szpitala:D
Moi znajomi wiedzą, że ze mnie prawdziwa czarownica i złego słowa na mnie nie powiedzą bo się boja. Swego czasu organozowałam spływy kajakowe, cały tydzień mogło lać, być zimno, ale jak przychodził dzień spływu to słońce i piekna pogoda mimo złych prognoz pogody:)

Ja chce uszyć króliczka tilda dla Lilianki:) Mam nadzieję, że się wyrobie:)
 
ja też cinamona weszłam dziś na stronę zary a tam wyprzedaże ;) ja uwielbiam córę właśnie z wyprzedaży z zary obkupić, bo uważam że normalne ceny mają nie raz bardzo wysokie a jak wyprzedaż to inna para kaloszy :)

Borysiątko i mnie dopadły porodowe sny :( mi się śniło, że dostałam okres. Normalnie założyłam tampona i git, jak mój wrócił z pracy to mu mówię, że okres dostałam a on przecież jesteś w ciąży to nie okres! I panika szybko torby szukamy, do szpitala jedziemy ... Ja nie wiem skąd taki sen mnie nawiedził :/
 
Panikara ja uwielbian zara baby. U nas ceny sa troche nizsze bo to hiszpanska firma i nie wydaja sie drogie.
Ale wyprzedaze to zawsze szal[emoji3] niestety na to lato nakupywalam corce pelno ciuchow i na wprzedazach nie poszaleje bo po co jej tyle szmat. Teraz przy upalach i tak po domu w samych majtkach lata. Ale na sandaly sie skusze. I te:
ImageUploadedByForum BabyBoom1435742743.109894.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435742743.109894.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435742743.109894.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 52
Witam wszystkie Mamusie!:)
jestem tu nowa, dlatego też trochę nie w temacie;p Planowany termin porodu to 30.08. Chociaż to moja pierwsza ciąża, więc pewnie urodzę po terminie...
Od jakiegoś czasu doskwiera mi straszny ucisk i ból żołądka;/ Macie może na to jakieś rady? Ciągle rozmasowywuje to miejsce i taki "zabieg"przynosi mi pewną ulgę, jednak Dziecinka wybitnie lubi mnie kopać w tamte rejony i czasem już nie wiem co robić:)
 
reklama
Do góry