reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witajcie :-) i ja dziś miałam lepsza noc, nie spałam co prawda na dworze, ale otworzyłam balkon, odslonilam rolety i do 6 było ok :-) potem musiałam przyslonic rolety bo za jasno się robiło. No młoda tylko raz marudzila,:-)

Lidia - oj tak, nt laktacji teoria teorią, ale na żywo jest wszystko inaczej :-) będzie dobrze :-)

Kasietta - znam masaż shantala ale jakoś nie stosowałam przy córci.. Teraz za to jak młoda ma półtorej roku lubi masaż jak ją kremujemy wieczorem :-)

Fioleczka - obyś teraz miała możliwość skóra do skóry :-) to jest cudowne uczucie a dziecko ma prawo być z tobą non stop.

Lidia - to była kłótnia na śmierć i życie?

Zuza - taka praca plus przyjemność to jest najlepsza!
 
reklama
Witaj Paulina - wiele z nas nie do końca jest w temacie jak cię chwilkę nie ma to czasem dziewczyny napiszą tyle że nie sposób nadrobic
 
Evelinkua - no własnie widzę - mnóstwo tematów i wątków! :) Ale tak juz chyba jest zawsze, że ciężko się przebić i wdrążyć w dyskusję ;p Każda z nas ma mnóstwo przeżyć, pytań, dylematów czy historii, którymi chciałaby się podzielić :)
 
widzę, że jakiś wielki boom na pranie i prasowanie :D ja też walczę z tym od poniedziałku:) Tyle tylko, że za niedługo się przeprowadzamy i nie bardzo mam juz gdzie to wszystko chować;/
 
Mi kregoslup nawalil po pierwszym porodzie i tak juz zostalo. Nie mogę dlugo stac bo boli:-( jak teraz się to poglebi to ide na jakas rehabilitacje albo na jakieś masaże.

No ja pralam bo mi 4 tygodnie do terminu zostaly;-) niepelne:-D
 
reklama
Beata88 - z kręgosłupem nie ma żartów;/ także masaże to nie jest głupi pomysł.

Zazdroszczę Ci tych 4 tygodni. Przede mną jeszcze 2 miesiące (termin na 30.08) i czasem mam wrażenie, że nie dotrwam! :) ;P
 
Do góry