reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuzagk - odważnie :-) gratuluję decyzji :-D My planujemy się budować w pl ale to dopiero w przyszłym roku najwcześniej.
A powiedz bo przeoczylam - co robi twój mąż? I rzeczywiście nie chcesz pracować czy raczej mieć swobodę w podjęciu pracy kiedyś?

A co do tych wód i odchodzenia w basenie - to bywa tak że odejdą i koniec? one nie sacza się później mimo wszystko dalej trochę? Mi jak zaczęły odchodzić to się saczyly i saczyly..
 
reklama
zuza, swietna decyzja!
i polska i swoj domek :) gratuluje kontraktu Dawidowi!

ja sied
ze w papierach dzis, popadalo trszke uff, powietrze piekne!
zrobilam ostatnie zakupy kosmetyczne, torbe tylko zapiac i gotowe.
w koncu
zostalo juz niewiele :D

zaraz wstawiam pralke z tapicerka fotelika samochodowego :-) niech sie odswiezy.

buniu, kupilam the water wipes! znalazlam dzis, wzielam na probe i zobaczymy. w razie czego mam jakies zapasowe, bo bawelniane i tak bede miec (swoja droga ida i ida :/ )

mam nad
zieje,ze dzisiejsza noc bedzie choc w polowie przespana :-)
 
Cześć, nie mogę spać odkilku godzin. Franio ma strasznie zatkany nosek. Ze 2 dni nie będę z nim chodziła do domku cioci, bo widać szkodzi mu pies, mimo, że łącznie nie jesteśmy tam dłużej nuż 1,5h.
Wczoraj przed spaniem przypadkiem dowiedzieliśmy się, że dziś przyjeżdża TA ciotka. A myśleliśmy, że mamy jeszcze ze 2 dni spokoju. No nic, M obiecał, że będziemy się na plażę wymykac, by za nami nie chodziła. Generalnie już bym wolała, by sięgnęli Go do pracy.

Tak upały nadchodzą, a my i tak od początku mamy nad Bałtykiem piękna pogodę. Już jestem opalona, a tyle jeszcze przed nami. Krem z filtrem mineralnym dla Frania sprawuje się super.

Dzięki za info w sprawie basenu. Czyli mam ok 5 tyg luzu jeszcze.
 
Cześć dziewczyny, ale dziś twardo spałam ;)
Wczoraj byłam na ostatnich zajęciach w szkole rodzenia, mieliśmy na temat laktacji i jak prawidłowo przystawiać dziecko, ale i tak najwięcej się nauczymy jak się dzieciaczki urodzą ;)

Dziś czeka mnie sprzątanie, a jutro czas ruszyć z praniem dla Milenki ;)
 
U nas tez widzialam te water wipes ale drogie to cholerka.

Lucere ostatnio na szkole rodzenia polozna mowilamo tych wodach. U kazdej kobiety jest inaczej. U jednej zrywa sie worek i sup wycieka wszystko. Prownywala to do balona z woda, rzucisz nim o ziemie i calosc czy tam praiwe calosc bam o ziemie. U innych tak jak np u mnie byl wyciek malutkich ilosci caly czas, czyli zrobilo sie pekniecie w worku i tak sobie ciurkaja. I caly czad mokro czujesz miedzu nogami. I jest tez tak ze worek musza przebijac.
Ale ja mysle ze chwila w basenie nawet pod koniec ciazy nie powinna zaszkodzic. Wydaje mi sie ze w koncu wody siedza w srodku wiec jak odchodza to cieplejsze niz woda w basenie.
Ja tam chce korzystac na maksa z basenu przy tych upalach, bo po porodzie nie bedzie mozna sie na poczatku kapac.
Za tydzien mam zalegle zajecia w szkole rodzenia to jeszcze zapytam sie o te kapiele w basenie poloznej.
 
Hej, też zakończyliśmy nauki w szkole rodzenia, ostatnie zajęcia to masaż shantalla, fajne, nie powiem:)
Dzisiaj w końcu noc bez pobudki, tzn jedna na siku, ale także udało się zasnąć od razu. I nawet przytomna jestem, więc może uda się torbę spakować. Się zastanawiam tylko, czy do torby na oddział położniczy wziąć ciuszki tylko na 56, bo na porodówkę chcę wziąć 56 i 62. Zawsze R. może potem na 62 dowieźć rzeczy... ah te dylematy z rana:p
 
reklama
Kasietts ja biore 50-56 ciuszki ale wiecdj 50 bo w reszcie sie sztarszski topili. Alex mial 52 cm a i tak uzywalam przy nim tych ba 50 .
A tu psikus i mala sid urodzi 60 cm i 4 kg hah
 
Do góry