reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunera a co z parkietem? Znalazłaś kogoś czy ten gostek dokonczy?

Natka wow! Ja mam lęk wysokości i przestrzeni, a chodzi za mną taki park :-D

Akuku te pływające rekiny, to musiało być niesamowite!
 
reklama
No i stało się. Patrzę a tu na piersiach jakby rozstępy. Właściwie to bardziej jak jakieś przebarwienia wygląda a że biorę wszystko za najgorsze to już widzę tam rozstępy. Pierwszy minus całej mojej ciąży.
 
Cześć, jak zwykle u nas ciągle coś się dzieje, że nie miałam kiedy forum czytać.
Amawell, kciuki, dobrze, że na razie wszystko ok. Natka - wow, podziwiam, chociaż jeżdżę nadal na rowerze, to jednak o parku linowym nie pomyślałam.
Jeżeli chodzi o szczepienia, to ja bym chciała na co się da zaszczepić, ale raczej to co jest darmowe, to będziemy iść normalnym programem (czyli nie 6w1, czy 5w1), plus dokupimy niektóre płatne - rotawirusy na pewno, inne też. Wolę kupić szczepionkę, niż kolejne zabawki. Co do ulotek leków, to jak się przeczyta, można się przestraszyć, ale warto sprawdzić częstotliwość ewentualnych efektów ubocznych. Jak używałam plastrów antykoncepcyjnych, to też tam były różne rzeczy napisane, a znosiłam je całkiem dobrze i po 5 miesiącach od odstawienia bez problemu zaszłam w ciążę - nic z tego, co niektórzy straszący piszą, się nie sprawdziło, chociaż przyznam, że po odstawieniu plastrów moje libido i przyjemność były lepsze.
Byliśmy w czwartek pierwszy raz na szkole rodzenia u nas w szpitalu na Madalińskiego. Zaczęło się od powitania przez szefową pielęgniarek i powiem szczerze, że bardzo fajne wrażenie na nas zrobiła, tym bardziej jestem przekonana do tego szpitala. Dostaliśmy też na szkole rodzenia formularz planu porodu z różnymi pytaniami, będziemy to jeszcze omawiać na którychś zajęciach. Ogólnie jestem zadowolona. Okazuje się, że w połowie lipca otwierają tam na dole 10 nowych sal porodowych. Zwiedzanie szpitala i poznanie położnych jeszcze przed nami.
Oglądałyście mecze siatkarzy z Rosją? Ale emocje dzisiaj były :)
 
Kruszka ja tam bylam 5 lat temu.. Alex mial 2 latka niecale a Viki 3 miesiace jakos ;) ale chlopcy mieli dzis atrakcje. Nawet moga tam dzieci nurkowac w takiej klatce ale koszt nie maly..mysle ze lepiej by ponurkowali gdzie indziej hehe. Choc nie mowie nie bo to musza miec 8 lat a do tego czasu moze sie dużo zmienic ;)

Alez jestem umeczona tym chodzeniem.. nogi mi az spuchly ;/

Nie moge sie doczekac az m to poskreca wszystko ;)
Kupilismy zestaw do salonu pod telewizor taka jakby mebloscianka ale ladna bardzo :)
Do chlopcow pokoju 2 lozka z szafami i biurkami na dole.

Dla Emilka pulka z pudlami i pokrywkami ..w koncu przestana sie kurzyc zabawki.

Szafka do lazienki z lustrem do powieszenia

Akcesoria do lazienki

Szafa do nas do pokoju a tak naprawde dwie szafy hehe.

Chlopcom mape na sciane

Lamki do biurka i drugie przyczepiane do lozka u gory do czytania ksiazek wieczorem :)

I pewnie inne *******ki.. wyszlo nas troche kasy ale przynajmniej bedzie nam latwiej sie posmiescic ze wszystkim w tym mieszkaniu.
 
Kochane !

Odważyłam sie w koncu Was odwiedzić kochane Mamuśki !

Wyglądacie przepięknie , dzieciaczki przecudowne , życzę Wam duzo duzo zdrówka i wytrwałości na tej końcówce.

ja w poniedziałek mam wizytę u dr . Dzwonił do mnie w piatek z informacja, ze przy rutynowej kontroli prolaktyna wyszła podwyższona i beta delikatnie tez, nie chce zapeszać ale moze to ten moment ...
Trzymajcie prosze za mnie kciuki !

Całuje Was wszystkie i kazda z osobna .
 
Zaneta, trzymamy kciuki moooocnoooo i dzieki, ze sie odezwalas!!!

Akuku, a w sklepie to cos jeszcze zostalo??? :-) super, ze sobie ograniesz, w nowe meble latwiej posprzatac, przynajmniej ja wtedy polowe wyrzucam.

Kruszka, dziura w parkiecie niedokonczona. Ja z gosciem juz nie moge, mam innego, kt dokonczy, ale za tydz dopiero. Najwyzej mam miejsce na poslanie dla naszej suni, hahaha.
A w tym mieszkaniu umawialismy sie na 1 mc mieszkania wiec nie chce przedluzac skoro u nas juz to dosc dobrze wyglada. Kilka dni bez plyty przezyjemy, a piekarnik dziala.

Zuza, ja w pierwszej ciazy tylko na piersiach dostalam, nawet nie wiem kiedy, bo chyba zaraz na poczatku. Ja sie zaczelam ogladal to juz byly. Ale pod biustem, wiec w niczym mi to nie przeszkadza, mezowi tez nie :-)

Natka, park linowy super!!! Ja bylam kiedys na poczatku ciazy, bez brzucha jeszcze, emocje niesamowite juz przy wspinaniu na pierwszy pien (wysoko!), bo potem poszlo super!
 
Ostatnia edycja:
Fajnie dziewczyny ze u was wszystko dobrze :)
U nas tez sie dzieje.. Pokój Juniora juz pomalowany ale kolor wyszedl duzo ciemniejszy niz myślałam i załamana jestem no ! Ale moj mówi ze pięknie i ze przecież nie będziemy znowu malować i jestem niezadowolona.. Bo nie dość ze pokój ciemny (sąsiada drzewa zabierają całe światło dziad jeden jakiegoś badziewia nasadził) to jeszcze ciemny szary wyszedl i ciemno w tym pokoju okropnie, bo meble tez ciemne i buuuuu :/

Zuzzi Ja czkawkę czułam do tej pory chyba z raz albo dwa tylko.. Także tez niedawno dopiero bo kilka dni temu :)

Akuku ale zakupy!! :D

A widziałyśmy ten program na TVN style chyba niezwykle porody czy historie porodowe? Trafiłam w piątek i powiem wam ze mnie sama końcówka tylko interesuje jako ze to pierwsza ciąża.. To jest o porodach w domu ale jakos mnie zaciekawiło nie powiem ze nie :)

Zazdroszczam wam ze juz szpital oglądacie i wszystko.. Mi sie udało zapisać na sam początek sierpnia Eh chciałam w lipcu ale było tylko jedno spotkanie i nie było juz miejsc i byłam zła na siebie ze nie odezwałam sie wcześniej :/ no ale jakby nie patrzył to i tak będę mieć 3tyg jeszcze do terminu ale mimo to wolałabym wcześniej wszystko ogladnac Eh :/ pech to pech ale co zrobić .. A jak sie wkurzę to mozna zadzwonić i sie umówić na samo oprowadzenie o wtedy jest bez klasy znaczy spotkania ktore mozna nazwać "szkoła rodzenia" ale nie znalazłam info ile za to i czy sie czeka na jakas ilośc osób czy po prostu dzwonisz samemu i idziesz.. Myślicie ze warto? Boje sie tak czekać na ost moment zwłaszcza ze należę do osób ktore lubią wszystko sprawdzić i poznać "wcześniej"....
 
reklama
Bunia ja za pierwszym razem oglądałam szpital w ramach szkoły rodzenia. Więcej chyba dały mi wpisy dziewczyn tam rodzących na forum niż samo oglądanie. Tym razem nie będę oglądała, bo nie wiem gdzie moja lekarka będzie. Czy w Tychach czy jeszcze na Rudzie, idę więc na żywioł :-)
 
Do góry