reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dziewczyny moze wiecie cos na ten temat, szukałam oczywiście w internecie ale nic sensownego nie znalazłam ,
Jak to jest przy podwyższonej prolaktynie , tez miałyście ja podwyższona na początku?
Macie z tym jakieś doświadczenia ?
 
reklama
Zaneta ja mialam przy emilku tzn robilam rutynowi progesteron chyba 7 dni po owu i wynik byl wyzszy niz norma. Co wskazywalo na ciaze. Wysoki progesteron utrzymuje ciaze :) jak jest za niski dostaje sie leki wspomagajace.
 
Akuku progesteron to cos innego niz prolaktyna :-)

Zanetaanna kiedys mialam badana prolaktyne zeby sparwdzic czy nie ma jej za duzo i innych hormonow. Wiem ze jak jest za wysoki poziom prolaktyny to moze byc problem z zajsciem w ciaze niestety ale bierze sie wtedy leki na obnizenie prolaktyny. Nie wiem jak to jest juz w ciazy wiec nie pomoge :-(
 
Ostatnia edycja:
zanetaanna - super, ze napisalas! trzymamy kciuki!
Akuku - ile ciezarowek do Ciebie przyjedzie?? :p
Cinamona - dzieki... u mnie od rana pada jest mega zimno i buro...

a ja wczoraj bylam na koncercie Meli Koteluk :) koncert byl na dniach gminy wiec ludzie nie zostali bo nie wiedzieli kto to Mela. Bylo moze sto osob i bylo... cudownie :D
 
Zaneta ja się nie znam na prolaktynie:-(

Blerka dalas rade na koncercie? Mi by chyba duszno bylo. Choc ja to nawet bez ciąży nie chodzę na koncerty bo dla mnie za dużo ludzi i się duszę
 
Zametka, ja mialam zbijana prolaktune
Przed ta teraz Ciąża. Miałam podwyższona 42razy.
To hormon karmienia piersią (mówiąc oględnie) i generalnie nie ma przy niej owulacji, ale sa setki przypadków owulacji-ciąży przy wysokiej prolaktynie.
Lekarz powinien ci ja zbić jeśli juz nie jesteś kochana w ciąży :)))))))

Jest łatwa do zbicia. Ja brałam dostinex.
 
Beata - ja na koncertach w klubie mdleje od zawsze... ale jestem uzalezniona od muzyki na zywo i kilkanascie razy w roku ruszam na klubowe, roznie sie to konczy ale nigdy nie zaluje ;) wczoraj byl plenerowy... takze spoko.. tanczylam i skakalam, nawet jakas Pani mi zwrocila uwage ze chyba nie wypada w tak zaawansowanej ciazy skakac i krecic tylkiem ;) Tydzien temu bylam na Happysad i tez bylo cudownie ! tylko krzyczec nie moge bo tchu mi brakuje... :/
 
reklama
Do góry