reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunerka, ale ekscytacja! Pokaz zdjęcia po remoncie!!!!!!!!!

Buniu, doswietl dobrze pokój , mood light (tez jakieś ledy przy podłodze nawet podklejone pod meblami) i zaraz bedzie lepiej ;)

Akuku, wow haha to zes poszalała haha
Akwarium musiało byc fajne, moj lulek by oszalał w nim (jego pasja jest fauna i flora morz i oceanów)
 
reklama
Akuku chyba zamkneli sklep z powodu wyprzedazy wszystkich towarow[emoji12]

Bunia u nas ogladanie szpitala nawet bez zajec w szkole rodzenia jest bezplatne. Zadzwon i dowiedz sie.

Lunera ale super. Jak juz wszystko pokonczycie pochwal sie jak pieknie macie.

My dzisiaj znowu na plaze wybywamy. Dwie godzinki na plazy i do domu na obiad.

Tescie jutro juz jada. Szybko zlecialo. Ponownie do nas przyjada jak sie Hugito bedzie rodzil.
 
Ostatnia edycja:
Hahaha bez przesady ;) ale musielismy wszystko naraz kupic bo ikee mamy jakies 3 godz od domu wiec nie ma opcji dokupowania co chwile. Hehe

Zmykam sniadanie robic sobie.
 
No wlasnie zanetaanna super zejrzalas do nas. I trzymamy kciuki. Odzywaj sie czasem i zdawaj relacje.

A tak sie z Hugo wygrzewamy na plazy[emoji3]
ImageUploadedByForum BabyBoom1434879828.896666.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434879828.896666.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434879828.896666.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 53
Zaneta trzymam mocno kciuki ! Ja z emilkiem w ciazy zanim sie dowiedzialam mialam wlasnie podwyzszony progesteron. Odzywaj sie ;)

Cinamona o jak Wam fajnie ! U nas jesien.. dla mnie w sumie dobrze ze nie ma upalow.. ale jakby bylo z 20 st to bym sie nie obrazila...
 
Zaneta koniecznie nas odwiedz i pokaz foteczke fasolki!:-)

Cinamona ale masz dobrze!!! Zazdroszcze!!

Moja mloda jakoś mniej ruchliwa mordka nie dobra

Zuza a masz pewność że to rozstepy?

Ja będę szczepila zwykłymi szczepionkami nie ufam tym skojarzonym wynalazkom

Akuku to teraz czeka was najlepsze :-) skręcanie

Bunia daj foty pokoju juniora!
 
Fajnie wiedziec dziewczyny, ze u Was wszystko ok :tak:

Lilija - polecam!!! na pewno dasz rade przejsc bo tam sie po prostu idzie po mostkach ale wrazenia super "_ My to sie musimy kiedys spiknac na jakas kawke/soczek albo z wozkami :) w jakiej czesci Poznania mieszkasz? ja na Wildzie :-D

Też mam lęk wysokości, ale nie wiem dlaczego jak jestem nad morzem to zawsze włażę na tą cholerną latarnię, gdzie na górze stoję jak wryta przy wejściu przyklejona do ściany!! Sadomacho jak nic!!!

Przez kilka lat mieszkałam na Grunwaldzie, od pół roku mieszkam w gminie Kórnik :), ale nie widzę absolutnie żadnego problemu jesli chodzi o kawkę same lub z naszymi skarbami, np nad Maltą lub jesli chodzi o Wildę to w lasku Debińskim :)))

Ps. Była któraś w Zatorze w parku rozrywki? Mój Mż caaaaaały czas mi o tym gada i pewnie bedzie az pojedziemy ;)

Jlnx, oglądałam :D , dostałam zjebkę od facetów ,że się drę za bardzo :-/ ;))) , Kruszka, a ja własnie uwielbiam Tie breaki :D ....zakładając ,że je wygrywamy hahahah

Bunia, ja nie zobaczę mojego szpitala, bo tam nie ma czegos takiego jak umawianie się na oglądanie, ale ma najlepszą aktualnie opinię w Poznaniu jesli chodzi o porody więc się nie martwię :). Będę za to ogladała oddział w innym szpitalu, gdzie jeżdżę na szkołę rodzenia, a nóż widelec mnie przekonają do siebie.

Natka ahaaa przypomniało mi się, 5 lipca jest Babski Targ w Poznaniu , ale edycja dla matek- mozna tam wystawić rzeczy dla dziecka lub przyjść kupić.
Mami Babi Targ w Poznaniu | Babiląd - więcej info.

Akuku wow zazdroszczę zakupów ^^. Dzięki Bogu w Poznańskiej Ikea nie byłaś- jest szansa,że cos tam jeszcze dostanę :p ;D

Żaneta trzymam kciuki!. Moja kuzynka poroniła w grudniu, lekarz kazał jej odczekać chwilkę, a teraz jest w 4 m ciąży :). Zobaczysz - uda wam się.

Cinamona ty sadystko! Dziękujęęęęęę,że przypomniałaś mi,że istnieje słońce :p:p

Zuza walić rozstępy! I tak Ci się wybielą i prawie widać nie będzie.
 
reklama
Lilija - napiszesz do mnie na PW? bo ja jestem ciele i nie umiem tutaj napisac prywatnej wiaodmosci, hahah :-D

wyobraz sobie, ze mieszkam na Wildzie od lutego i jeszcze ani razu nie bylam na łęgach dębińskich ktore mam rzut kamieniem :D

super pomysl :D co do Kórnika to uwielbiam arboretum kórnickie - sporo sesji tam miałam :-)
 
Do góry