reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Wracamy wlasnie z edi.. zaliczylismy ikee .
Dzieci byly bardzo grzeczne.. 5 godzin chodzenia i wybierania ah. Ale juz we wtorek wszystko przyjedzie do nas uf.

Potem bylismy z dziecmi w oceanariu i rekiny nam nad glowa plywaly :)

Moje stopy odmawiaja posluszenstwa..tak bola ze ojej. Ledwo juz ostatnie kroki robilam hehe.
 
Cześć mamuśki

Natka też chce się wybrać do Deli Parku ^^. Dzieki za opinie :p

Mój mały dziś wnocy kopał mnie non stop i to tak,że czułam go po obu stronach pępka, nie wiem czy się przekręcił czy rozkraczał nóżki.
Dzis też dość aktywny jest - lubię to!!

Miałam cały dzień gości, szafę mi przywieżli więc mały ma już gdzie trzymać ciuszki , jutro zrobię porządek i pokój prawie gotowy :)

Pozdrawqiem wszystkie ciepło ^^
 
Powiem wam,że jestem dziś wykończona- wczoraj goście, dziś goście i jutro niedziela a więc pewnie..... niezapowiedzeni goście :-/ fuck this!
Lubię, ale nie w ten weekend....
 
A my sie przeprowadzamy!!!! Nareszcie!!!!
Od piatku laze tylko i sprzatam, raz jedno raz drugie mieszkanie, bo tu tez syfu nie chce po sobie zostawic.

U nas zostala sypialnia i przewiezc ostatnie rzeczy. A potem bede kazda szafe sobie przegladac,

Moj maly chyba wlasnie zatanczyl z radosci :-)
 
reklama
Fajnie wiedziec dziewczyny, ze u Was wszystko ok :tak:

Lilija - polecam!!! na pewno dasz rade przejsc bo tam sie po prostu idzie po mostkach ale wrazenia super "_ My to sie musimy kiedys spiknac na jakas kawke/soczek albo z wozkami :) w jakiej czesci Poznania mieszkasz? ja na Wildzie :-D
 
Do góry