reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney super, najwazniejsze ze juz przechodzi. Mniej stresu to i dzidzia szczesliwa :)
Ola dobra synchronizacja po prostu :D na odleglosc sie wyczuwaja :D
Borysiatko milej zabawy ! :)
Ojeja ale sie obzarlam, chyba pekne :D
 
Ja na wesele za dwa tygodnie idę i już miałam problem z sukienką, bo podciagały mi się niemal wszytskie do góry na brzuchu. Ale w końcu pożyczyłam od koleżanki i jest ok. Szału nie ma ale szkoda mi kasy:) Tzn kupiłam sukienkę ale ją oddałąm do sklepu jak w domu przymierzyłam. Za to kupiłam cotton ball lights do pokoju dla małej:0
 
I już mi trochę lepiej właśni dostałam tel że udało nam się wynająć nowy domek - od półtora miesiąca non stop jak coś nam się spodobało to okazywało się zajęte albo właściciel wybierał kogoś innego - teraz nawet mi się lepiej leży:-)
 
Mój Franio przytulil się do brzucha oglądając bajkę, nie minęło pół minuty jak mu brat z brzuszka kopniaka sprzedał :-) Franio się podniósł dotknął głowy zdziwiony, nie wiedział co się stało. Aż się poplakalam że śmiechu :-)
 
Magdus mnie tez cześciej łapią bóle jak przy okresie ale tak samo przez chwile i puszczają Eh..
Co ja miałam pisać aa ze brzuch mi sie od kilku dni zaczyna coraz bardziej "pompować".. Jeju a jak mam wzięty brzuch czasami po całym dniu albo po jedzeniu to oo jaki duuuzy sie robi :D
Co do ruchów to u mnie kicha prawie nic nie czuć albo czuć tak słabo ze ja noe rozpoznaje Hm.. Ale czasem poczuje i wiem ze to to.. Czyli ciagle czekam na większe "emocje" z tym związane :)
Po za tym jak w nocy mi pasuje do łazienki to cieżko mi sie z łóżka zebrać juz pomału no kurde i musze rekami manewrować, rano tak samo hehe..
 
Hej! Jestem nis przezuta i wypluta !

Rozmawiam z mama na skype ..jest w Norwegii u brata i mowi ze na czerwiec zamowila bilety bo bedzke wesele.. a ja na to Bartek i Ola (moj brat i jego zona) robia wesele? Mama:tak.. no i wkurzona ze nikt nje nie nie mowi napisalam do bratpwej z ktora mam dobry konyakt ze mi przykro ze mnie nie poinformowali... moj brat do mnie z pretensjami ze on dostal zaproszenie od kuzynki naszej i ze mojego imienia nie ma i to nie jego wina bla bla...
Z matka sie pozarlam ah.. a wszystko prze niedomowienie.. matka chyba nie uslyszala jak mowilam o bartku i oli ..dzizas ;/ pol dnia przeplakalam... eh
 
reklama
Akuku przykre, stres w ciąży nie wskazany...

Ja dziś też się nerwów najadłam, bo cholerny kurier nie potrafi zadzwonić dzwonkiem przy bramce i zostawił awizo.. a miała przyjść karma dla moich psiaków, a mi zostało tylko do jutra.. i co ja mam im w niedziele dać jeść.. wrrr jestem zła!
 
Do góry