reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Evela wiem co czujesz... ja kiedys po wyproznieniu wycieram sie a tu masa krwi.... najgorsze mysli itp a to wlasnie hemoroidy :(
Ostatnio znow mama wpadla w zakupowy szal, jak bedziecie chcialy to porobie fotki :p ogolnie musze wreszcie na spokojnie poczytac czego i ile bo sie okaze ze mam wszystko niepotrzebne haha :D
I jestem coraz pozytywniej nastawiona dziolszki :D poki co mysle sobie ze byle do 30ego tyg a pozniej bede o kazdy tydzien przedluzac to 'byle do..' :D
Wspominalyscie cos niedawno o bolach brzucha. Mnie tez to dopadlo... mala sie ciagle chce wciskac na sam dol a nie ma miejsca i strasznie cierpie :D
A w nocy ojeja!!!! Musiala sie porzadnie przewracac z jednej strony brzucha na druga bo az mi tchu zabraklo ! :o a dzis spokojniutka, nie odzywa sie za wiele :p
I czesciej mnie lapia bole jak przy okresie ale trwaja chwile i puszczaja.
Love trzymam kciuki na pewno bedzie dobrze!
Anney a jak tam Twoja infekcja?? Lepiej cos??
 
Straszne przezycie, ale dobrze, ze to 'tylko' to... Trzymam kciuki zeby szybko sie zagoilo.

Mi tez lekarz swego czasu sugerowal, ze krwawienie musi byc z tej drugiej strony bo w pochwie nic nie widzi, co wydawalo mi sie malo prawdopodobne, ale jednak bardzo uspokajajace w tamtym momencie.
 
Magdus dawaj foty!!:-) taa ja tez mowie byle do 30 a później każdy tydzień do przodu:-) co do boli ja tez mam ale z Nadią tez mialam ja myślę że po prostu rosniemy i z tad te bole. No w koncu jeszcze troche i trzeci trymestr się zacznie a to najwiekszy wzrost dzidziusiow no i nas:-D

A mi się musiala juz macica ladnie rozrosnac bo czuje mala juz ok trzy palce nad pepkiem :-) i kopniaki juz coraz silniejsze są.
Skora na brzuchu tez juz naciagnieta zeby tylko rozstepy nie wylazly brr..
 
Ostatnia edycja:
Eleva wyobrazam sobie jak sie przestraszylas. Dobrze ze to "tylko" to. Oby szybko sie zagoilo.

A mnie dzisiaj mdli, boje sie ze to znowu jakis wirus [emoji19]Troche mnie przeczyscilo w toalecie i wymiotowac nam ochote ale narazie sie trzymam.
Jesli to jelitowka to juz 4 raz mnie dopada w tej ciazy, wrrrr
 
Ewelina wspolczuje stresu. Dobrze, ze to tylko hemoroidy :-)

Magdus wrzucaj fotki. A moje dzieci chyba jakos synchronizuja sie z Twoja mala. Jak piszesz, ze sie mocno ruszala to moje tez jak piszesz, ze slabo to tak jak u mnie. Dzisiaj tez leze i sie wslu****e bo co jakis czas sobie bulgotna tylko.

Przyszly moje materialy i juz sie nie moge doczekac wyjecia maszyny :-D
 
cinamona, obby to nie to!!!!!

magdus, wrzucaj zdjecia :-):-) i tak, u mnie lepiej :-) wieksza dawka magnezu i leki i juz nic mnie nie skurczy, uplawow o polowe mniej.:-) viekuje,ze pytasz.

evelinka, to prawda. lepiej wolniej i dlu
zej, musza siw zwyczajnie wysaczyc. (nie swedzily cie zanim pekly? )
 
reklama
Do góry