reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Evelinkua uff dobrze ze to hemoroidy.

Anney ciesze sie ze u Ciebie juz lepiej.

Borysiatko udanego wyjazdu.

Akuku ahhh te hormony i niedomowienia.

Ja dalej w szpitalu. W poniedzialek znow usg dopochwowe i przez brzuch zeby sprawdzic szyjke i Michalka.
A dzisiaj mialam tez burze emocji - ciazowe emocje ahhh mowie Wam a wiec od wczoraj nie czulam ruchow jak zawsze Michalka wiec jak polozne dzis chodzily z doplerem czy ktg to zapytalam czy moze serduszka posluchac bo nie czuje ruchow no i z laska polozna przylozyla taki mini dopler z koncowka jak z ktg i mi jezdzi a ja jej mowie ze tutaj zawsze slucham bo mam w domu i tlumacze babie a ona ze przeciez ona wie lepiej i dalej jezdzi mi tam gdzie nie trzeba i nie moze znalezc wiec w koncu mowi ze mam podejsc teraz do zabiegiwego bk teraz to ona musi znalezc i ze tak to jest jak sie wymyslam a to za wczesna ciaza 24tc na sprawdzanie doplerem czy ktg. Tam oczywiscie znow jezdzila i nic ale ja wtedy jeszcze na spokojnie mysle no moze gdzies sie schowal itd. Ale potem rozmawiam z mama, zjadlam sniadanie i dalej nic wiec wpadlam w panike, poryczalam sie akurat byly studentki w pokoju i sie przejely i poszly do swojej przelozonej i przyszly ze mam przyjsc do lekarza na usg i ze spokojnie. Poszlam zaryczana i jak zobaczylam mojego synka to jeszcze bardziej ryczalam a tam Michas sobie lapke w buzi trzymal i fikal i serduszko bilo i bylo widac jak oddycha ahhh mowie Wam to chyba ten stres tutaj i te historie tak nastrajaja mimo ze sie tu smiejemy od czasu do czasu w pokoju. Po poludniu naszla mnje ochota na wafelka i jak mamusia zjadla tak dziecko zaczelo fikac ze tez od razu nie pomyslalam o tym Ciaza naprawde mozg zabiera.
 
reklama
Beatko, Cinamona do poniedzialku tu bede a w poniedzialek jak zrobia usg to wtedy zdecyduja czy do domu czy co dalej.
Generalnie to IP jest porazka jesli chodzi o personel a juz tutaj na oddziale to sa super i polozne i lekarze ale jak to w zyciu bywa zawsze sie jakas malpa musi trafic. Z dobrych wiesci to poprosilam o ksero wczorajszego usg i Michalek juz wazy 611 g hurra.

Aaa i moze mnie wpuszcza na sale porodowa zebym mogla zobaczyc jak wyglada - oczywiscie jak bedzie pusta.
 
Beatko o tak te dzieciaczki to takie slodziaki. Obok jest porodowka i oddzial poporodowy to chodze sobie popatrzec na te dzieciaczki a wczoraj jak czekalam na usg to jechaly w tych wozkokolysek 3 mam ze swoimi malenstwami a ja do nich dzien dobry dzien dobry :-) i zaraz tez obok na naszym oddziale jest sala operacyjan gdzie cesarki robia to tez widzimy jak juz maluszki i mamusid wywoza :-)
 
reklama
lucynka, rzeczisywcie malpa z tej baby (uwielbiam studentow ;) ) ale najwazniejsze,ze z toba i michalkiem jest wszystko dobrze! i jaki duzy :-):-) <3 <3 <3
 
Do góry