reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Evela wiem co czujesz... ja kiedys po wyproznieniu wycieram sie a tu masa krwi.... najgorsze mysli itp a to wlasnie hemoroidy :(
Ostatnio znow mama wpadla w zakupowy szal, jak bedziecie chcialy to porobie fotki :p ogolnie musze wreszcie na spokojnie poczytac czego i ile bo sie okaze ze mam wszystko niepotrzebne haha :D
I jestem coraz pozytywniej nastawiona dziolszki :D poki co mysle sobie ze byle do 30ego tyg a pozniej bede o kazdy tydzien przedluzac to 'byle do..' :D
Wspominalyscie cos niedawno o bolach brzucha. Mnie tez to dopadlo... mala sie ciagle chce wciskac na sam dol a nie ma miejsca i strasznie cierpie :D
A w nocy ojeja!!!! Musiala sie porzadnie przewracac z jednej strony brzucha na druga bo az mi tchu zabraklo ! :o a dzis spokojniutka, nie odzywa sie za wiele :p
I czesciej mnie lapia bole jak przy okresie ale trwaja chwile i puszczaja.
Love trzymam kciuki na pewno bedzie dobrze!
Anney a jak tam Twoja infekcja?? Lepiej cos??
 
Straszne przezycie, ale dobrze, ze to 'tylko' to... Trzymam kciuki zeby szybko sie zagoilo.

Mi tez lekarz swego czasu sugerowal, ze krwawienie musi byc z tej drugiej strony bo w pochwie nic nie widzi, co wydawalo mi sie malo prawdopodobne, ale jednak bardzo uspokajajace w tamtym momencie.
 
Magdus dawaj foty!!:-) taa ja tez mowie byle do 30 a później każdy tydzień do przodu:-) co do boli ja tez mam ale z Nadią tez mialam ja myślę że po prostu rosniemy i z tad te bole. No w koncu jeszcze troche i trzeci trymestr się zacznie a to najwiekszy wzrost dzidziusiow no i nas:-D

A mi się musiala juz macica ladnie rozrosnac bo czuje mala juz ok trzy palce nad pepkiem :-) i kopniaki juz coraz silniejsze są.
Skora na brzuchu tez juz naciagnieta zeby tylko rozstepy nie wylazly brr..
 
Ostatnia edycja:
Eleva wyobrazam sobie jak sie przestraszylas. Dobrze ze to "tylko" to. Oby szybko sie zagoilo.

A mnie dzisiaj mdli, boje sie ze to znowu jakis wirus [emoji19]Troche mnie przeczyscilo w toalecie i wymiotowac nam ochote ale narazie sie trzymam.
Jesli to jelitowka to juz 4 raz mnie dopada w tej ciazy, wrrrr
 
Ewelina wspolczuje stresu. Dobrze, ze to tylko hemoroidy :-)

Magdus wrzucaj fotki. A moje dzieci chyba jakos synchronizuja sie z Twoja mala. Jak piszesz, ze sie mocno ruszala to moje tez jak piszesz, ze slabo to tak jak u mnie. Dzisiaj tez leze i sie wslu****e bo co jakis czas sobie bulgotna tylko.

Przyszly moje materialy i juz sie nie moge doczekac wyjecia maszyny :-D
 
cinamona, obby to nie to!!!!!

magdus, wrzucaj zdjecia :-):-) i tak, u mnie lepiej :-) wieksza dawka magnezu i leki i juz nic mnie nie skurczy, uplawow o polowe mniej.:-) viekuje,ze pytasz.

evelinka, to prawda. lepiej wolniej i dlu
zej, musza siw zwyczajnie wysaczyc. (nie swedzily cie zanim pekly? )
 
reklama
Do góry