reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cinamona u mnie w przychodni tez zniesli przywilej miedzy innymi dla kobiet w ciazy odnosnie pierszenstwa bo sie pytalam ostatnio bo kartki nie bylo z taka infirmacja na drzwiach. W laboratorium prywatnym jest tylko info ze jak sie klienci inni zgodza puscic ale jako tako nie maja obowiazku.
 
reklama
A dzisiaj mi pierwszy raz brzuch spięło, ale z jednej strony tylko czułam znaczy z prawej i przez chwile tylko.. Nie myślałam ze to az tak czuć bedzie.. Ale po za tym nic wiecej nie było
 
A mi ostatnio w recepcji w luxmedzie zwrocila recepcjonistka uwage, dlaczego bez kolejki nie podeszlam. Oczywiscie nie bylo zadnego napisu...
Za to lubie do Piotra I Pawla teraz chodzic, bo nie musze stac w kolejce, takze teraz ja tobie zakupy a maz ogarnia chlopakow. Oszczedzamy na oko 30 min na tym
 
Lucalew cieszę się że już lepiej. Dzielnie leżałaś i się opłaciło [emoji4]
Olka gratuluję pięknej szyjki [emoji6]
Akuku ale masz kochanego synka! No sama słodycz! [emoji7]
Lilija ja też miałam przez brzuch. A jeśli chodzi o to ile trwa to zależy głównie od tego czy dzidzia pokazuje się ładnie czy trzeba się napracować żeby zmierzyć.
 
lilija, przez brzuch.
dopochwowe tylko gdy i s
zyjke mierza.

lucalew, rewelacyne wiesci
z ta szyjka!!!
musis
z sie kochana oszczedzac i tyle :-) <3
 
Ja dzisiaj sie strasznie rozpłakałam
Dostałam mega krwotoku i spanikowałam że coś z dzieciakami
Okazało się że (pewnie w wyniku dużego nacisku) popękały mi hemorojdy - więc jest super :-) to ta mniej ważna dziurka
Niestety dalej krwawie i muszę leżeć na płasko przechlapane:no:
 
reklama
oj biedaku.
musialas sie przestraszyc...
le
z, niech sie oproznia i zasklepia.
dostajes
z jakies leki na nie? masci?
z niekonwencjnalnych kacv smalec barzo pomaga, ale nie wiem czy tobie cos da, przy takim obciazeniu. biedulooooo no..
ja tez mialam ale po porodzie przez pol roku. a w ciazy numer 2 mialam na wardze, ktory pekl przy porodzie i to byla cudowna rzecz ;-) alez ulga :-) teraz na szczescie nie mam (ale mialam usuwane chirurgicznie zylaki w 2010 roku)
 
Do góry