reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No i popatrz jedne mowia że szyjka się nie wydłuża ze moze się jedynie zatrzymać lub dalej skracac. A tu słychać u kilku juz dziewczyn ze się wydluzyla. .co o tym myślicie?

Lucynko to moze już lezec nie będziesz musiala? Krwawienie juz tez ustalo prawda?:-)

betaa, to bzdura.
moja tez, juz skracala sie i wydluzlaa po 3razy w tej tylko ciazy.
to jest miesien.

organizm jest niesamowity.
w mojej drugiej ciavy mialam rozwarcie do 24tygodnia. maialm co tydzien-dwa usg, lozysko prvodujace, wiec nei mogli mnei zszyc. a z tygodnia na tydzien maly sie przesuwal do gory i NIE bylo zadnej infekcji.
w 24tygodniu, 23 i kilka dni, wiec nawet nei 24 pelen, szyjka sie ni z tego ni z owego zamknela. kilku lakerzy mi ja sprawdzalo i byla zamknieta!
co to spowodowalo? tego nei wie nikt. bo organizm jest nieprzewidywalny. totalnie. i robi co chce.



co do karmienia, ja kochalam karmic, absolutnie kochalam ten nasz czas razem, ta bliskosc, zapach, wygode.
niestety jozio mial tak zniszczone jelita,ze musial byc na wytrawionym mleku, a lulek mialm nietolerancje laktozy i te 8 lat temu mowili,ze tylko odstawienie zaoszczedzi mu tych zielonych cuchnacych pianek. plakalam i ich odstawiaalam. a pokarmu mialam dla 3 dzieci.
teraz prvygotowalam sie na ewentualna nietolerancje laktozy i ma nadvieje,ze bedziemy sie karmic przynajmneij rok.
 
akuku <3 dokaldnie.

bycie mama jest niesamowicie spelniajace.



musze nadrobic zaleglosci co u was, bo do 6 rano rysowalam (rysunki musialy byc gotowe na 10) i potem jeszcze cieeeeeezki dvien. i dopiero teraz moge was poczytac.


 
blerk hahaha
skad w ludviach tyle chamstwa!!! nieprawdopodobne.
ja zawsze wpuszczam przedsiebie kobeity o bardviej zaawansowanej ciazy niz ja.
svok jak ludvie potrafia byc chamscy....
ja sie nigdy nie pr
zyzwyczaje.

 
Lilija u mnie bylo przez brzuch i dokladnie 60 minut ale dlatego ze maly tak sie ulozyl no i ze jestem duza musiala sie troche pomeczyc zeby go dokladnie obejrzec i zmierzyc.
 
A u mnie nie ma zadnego pierszenstwa dla kobiet w ciazy[emoji19][emoji19][emoji19][emoji19] teraz jak szlam na glukoze to sie zapytalam o to w recepcji bo widzialam ze ludzi pelno ale babka mi powiedziala ze nic takiego nie ma, wrrr. No coz ciaza to nie choroba... Musialam odczekac swoje chociaz mialam zamiar wejsc do zabiegowego i zapytac die czy moge szybciej wejdc jednak jakos szybko przyszla moja kolej wiec spoko. Ale dziwne to troche ze nie maja takich przepisow...
 
reklama
Lucalew ciesze sie ze pozytywne wieści !:) moze sie u ciebie wszystko odwróci i bedzie wkoncu dobrze juz do końca bez żadnych zmartwień ?[emoji106] oby juz krwawienie sie nie pojawiło trzymam kciuki bo ileż mozna sie stresować? :)
a co do sikania to ja tez non stop chodzę i non stop mnie ciśnie :/ na noc to juz nic nie pije bo bym nie usnęła chyba :D
 
Do góry