reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zanetaanna trzymam kciuki

Werci sama sie dziwie ze zdazylismy. Skupilam sie na tym by chlipcy byli gotowi. W sumie powiedziałam ze zaspalam i zeby sie szybko ubrali..ja w tym czasie zrobilam kanapki skladane zeby mogli jesc w drodze. Emis jeszcze spal wiec o tyle dobrze.. a ja nawet wlosow nie uczesalam tylko szybko w kitke :) hehe
Emis sie obudzil akurat jak ja juz bylam gotowa wiec tylko mu piluche zmienilam i zostal w spiochach ;)
Chlopaki zjedli pol sniadania w trakcie ubierali buty i kurtki.. takze dzis ladnie wspolpracowali.


Ktos sprawdzal ten Twoj krwiak?

Jogobelka zdrowka ! Ja kiedys plulam krwia w ciaze z emilkiem...mysle ze to krew z nosa byla(tez chora bylam) i z nosa splywala do gardla z katarem..

Yoohoosek oj wspolczuje wymiotow ;( ..a Emilek ze mna caly czas. Do przedszkola pojdzie chyba w lutym 2017
Chce go dac do przedszkola w tym samym budynku co starszaki szkole maja.
Czyli jeszcze dwa lata :)
 
reklama
Yoohoosek mam juz drugi antybiotyk bo ten co mialam tydzien temu nie pomogl i angina po tygodniu wrocila jeszcze gorsza.
Akuku a ta krew i z nosa i z gardla wiec chyba masz racje
 
Akuku to bedziesz miala wesolo od sierpnia przy dwojce maluchow :-)

yoohoosek wspolczucia ale cie trzyma i nie puszcza...

jogobelka zdrowka

werci ten kalkulatorek jest fajny, uwzglednia nawet bardzo dlugie cykle:

Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko

z tym ze np u mnie w zwiazku z tym ze mialam bardzo dlugi cykl i wiem kiedy mniej wiecej byla owulacja to do wieku dziecka dodaje 2 tyg i wychodzi mi taki wiek ciazy, ktory podal mi gin z usg i ktory pokrywa sie z owulacja. A dlugosci ciazy od miesiaczki nie biore wogole pod uwage.

ten tez jest ok
https://forum.parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html
 
Ostatnia edycja:
Chyba juz po wszystkim... Dzis ba usg nie było widać nic ... Beta według lekarza wskazuje na 6-7tydzien a w pęcherzyku nic nie widać ... Nie daje nam juz szans... Pobrali znowu krew na betę jesli bedzie nadal rosła tzn ze ciaza jest wadliwa ... Boże za co ;( nie wiem co mam ze soba zrobic tak bardzo to boli ;(
 
Chyba juz po wszystkim... Dzis ba usg nie było widać nic ... Beta według lekarza wskazuje na 6-7tydzien a w pęcherzyku nic nie widać ... Nie daje nam juz szans... Pobrali znowu krew na betę jesli bedzie nadal rosła tzn ze ciaza jest wadliwa ... Boże za co ;( nie wiem co mam ze soba zrobic tak bardzo to boli ;(

zanetaanna bardzo mi przykro :( Nie znam za bardzo Twojej sytuacji ale wspolczuje bardzo :( Trzymaj sie kochana :* :* :*
 
Fajnie juz dziewczyny macie ze badanie genetyczne macie za soba... Ja nadal sie zastanawiam czy w ogole to robic...Zreszta u mnie to dopiero w polowi lutego wypada, tez wg okresu powinnam rodzic w lipcu,ale odstawilam tabl anty wiec cykl mi sie rozregulowal...


Stawiam goracą czekolade ;) Ma ktoras ochote? goraca-czekolada-1.jpg
 

Załączniki

  • goraca-czekolada-1.jpg
    goraca-czekolada-1.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 39
reklama
wykład o suplementacji..
w pierwszej części pod koniec jest trochę jak chronić dziecka mozg przed złym oddziaływaniem szczepien...
https://www.youtube.com/watch?v=Dzm_b1YaEVk&list=PLLiOFd33SJV1ofCaTEGTmb3vn57xJNAyL

za kilka dni będę miała wykład na temat: Jak urodzić zdrowe dziecko? czyli Wpływ zdrowego żywienia i suplementacji na zdrowie przyszłej matki i dziecka.

jak będę miała nagranie to wam wstawie.


chyba ze jest ktoras z was zainteresowana pojsc 26.01 w sopocie ? dam namiar na organizatora.
 
Do góry