reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Na początku miałam wieczorami, a teraz już nie ma reguły . Chociaż od paru dniu myślałam, że mi minęły, a wczoraj taka niespodzianka, że od nowa się zaczęło. Masakra...
 
Witam się z rana z bólem gardła ooo:-(
wczoraj napiłam się zimnego soku z lodówki i zimnego mleka i już dziś całe gardło czerwone. Od razu rano solankę sobie zrobiłam i czekam kiedy mi to przejdzie. Mam nadzieje że żadne przeziębienie się nie szykuje..
Jej jak Wy długo siedzicie w nocy no podziwiam ;-) ja już o 21 w łóżku i film zawsze jakiś oglądam z mężem. I ten gad nie daje mi pisać :-( dopiero ok 23 podczytam sobie co tam pisałyście i spać..A na odp już nie mam czasu:-(
 
Beata zawsze tak reagujezz na zimne napoje ? Bo mi w recz zimne na gardlo pomaga :D

Anney bede robic.

Lucalew a ile czasu na parze ma byc watrobka ? Zrobie bo lubie niebrudzace obiady hahaha :)

Anney przepis na pasztet w pol godziny rowniem poprosze ;)

Goosiak ja mam mdlosci wieczorem i w nocy... ale wczoraj mdlosci zelzaly to zjadlam i w nocy juz nie meczyly.

Loveboiled moja kolezanka cala ciaze codziennie litrowe lody jadla hyhy.
A mnie w pierwszej ciazy pod koniec tak suszylo ze picie wody nie pomagalo ze w sroku nocy zjadalam lody wodne cyttynowe ;) hehe

M wstal z dziecmi ja moge pospac ale mnie okropnie nos swedzi !
 
Akuku, ja mam taki śpiworek dla roczniaka, sprawuje nam się dobrze. Za rok będzie za krótki, ale to młodszy będzie w nim śmigał
BabyLux K2 ŚPIWÓR KOMBINEZON DO WÓZKA FOTELIK 90cm (4817188567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ja też dziewczyny nie piłam kiedyś wody, a od ładnych kilku lat najwięcej właśnie wody spożywam niegazowanej. Nauczyłam się i teraz nie ma dnia bez wody

Akuku, a może podwójnie goszczą u Ciebie w brzuszku maluchy i wtedy byłoby już 2 gramy :)
To zawsze mniej do 4 kg :) a tak na poważnie, pewnie woda Ci się zbiera, staraj się jednak pić.

Anney z tą wątróbką to ostrożnie, niezalecana w ciąży, ale jak raz na jakiś czas zjesz, to nic się na pewno nie stanie. A sałatka brzmi pysznie :) może też się skuszę niebawem :)
 
Aaga ale ja wlasnie tylkoo wode zawsze ew. Inka i czerwona herbata.. rzadko kawa.. gazowane rzadko..ehh teraz mam tak ze mi sie pic nie chce a w nocy sie na siku budze :/

Dzieki zaraz popatrze na spiworek.

A z ta 2-ka to wypluj to :) 4 dzieci to juz nieprzyzwoita ilosc a 5 ??? Ludzie mnie zlinczuja ..;)
 
Witam nieprzytomnie. Jak wy tu modzicie nocami
Ja zazwyczaj zasypiam kolo 21 jak młody idzie spać a potem sie przebudzam ide do siebie i zazwyczaj o 23 juz smacznie chrapie

Jaki dzis straszny dzień, ledwo żyję. Za oknem szaro, strasznie mi się kreci w głowie do tego jest mi mega niedobrze a sama z dzieckiem siedzę. Właśnie mu bajki wlaczylam i chyba tak troche polezakujemy. Z chęcią bym sie jednak spać polozyla i najlepiej nie ruszała sie caly dzień

Akuku ja mam inny problem bo mi się non stop chce pić a nic nie zaspokaja pragnienia. Narazie najlepiej mi wchodź woda gazowana z sokiem.
 
Dxiolchy ale z was nocne marki :-) ale tak na powaznie to ja tez sie klade kolo 1 w nocy bo spac nie moge za to w dzien chodze jak trup:-) ostatnio sie spac polozylam, rzucalam sie do 1 i nagle mi sie tak BARDZO zrec zachcialo :-) ale mowie - pierdziele, jeszcze mnie nie powalilo zeby z lozka sie zwlekac bo glodna :-) i na szczescie zasnelam !
Co do wozkos nie znam sie to sie nie wypowiem a detektor tetna tez bym chciala zakupic, zeby byc spokojniejsza ;-)
 
Haha, dziewczyny ale macie zachcianki,chociaz mnie od kilku dni meczy ochota na fasolke po bretonsku i dzisiaj robie :d akuku, zrobilas mi ochote na platki, ale takie zwykle kukurydziane ;d
Co do mdlosci, wczoraj bylo okej i mam nadzieje ze dzisiaj tez tak bdzie bo przez ostatnie dni byla masakra.

Trzymajcie kciuki bo za dwie h mam egzamin z psychologii a nie uczylam sie za wiele, z reszta moja koncentracja jest zerowa, wiec trzymajcie kciuki zebym jednak zdala :)
 
reklama
Kopfer to ty tak jak ja 21 juz w luzku. No ja to się śmieje że jak emeryci kladziemy się spać:-D

Magdus ja też jak o 19 najpóźniej zjem to potem juz staram się nie jeść. Boje się że za dużo przytyje i później tego nie zgubie. A dla mnie wygląd jest ważny, nie wyobrażam sobie żebym po ciąży nie weszła w swoje spodnie. Pamiętam jak za pierwszym razem miałam lekką depresje z powodu mojego wygladu a w szczególności z powodu brzucha.
 
Do góry