reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Fiołeczka gratuluję wizyty! Super że wszystko dobrze. Acard bezpieczny w ciąży i dużo pij wody, to też pomaga.

Sann a nie ma jakiegoś cennika on line? Ja mam pakiet w lux medzie więc nie mam pojęcia ile kosztują :(

Yoohoosek, a skierowanie na badania masz z lux medu, czy jest szansa na to ze robią bez skierowania od swojego lekarza? Tez mam pakiet wykupiony, ale do gina nie chodzę do nich. Jutro tam musze zadzwonić i się zapytać.
 
reklama
Przepraszam za zasmiecanie, ale korzystam z aplikacji i nie umiem połączyć kilku odpowiedzi w jedna. Mnie czeka mega ekscytujący rok ;) zaczęłam go od wypadku, potem potwierdzenie ciąży, a dzisiaj przyjaciółka poprosiła mnie o świadkowanie w czerwcu na ślubie :) zgodziłam się oczywiście jeśli tylko zdrowie pozwoli :)
 
ale super werci!!! to bedzszalony rok :) dla nas tez. olbrzymie zmiany sie szykuja.


dzziewcyny, mysle o cwiczeniach na nogi, ktoras z was cwiczy?
ja przy szyjce to nic z brzuchem wiadomo nei moge robic, jak kazzda z nas, ale nogi? moj gin mowi,ze nie ma nic przeciwko... choc ja i tak mam delikatne obawy. a jestem po operacji nog (wyciagniecie zyl w obu nogach(L1zzyla glowna w udie, a w P 2yly glowne) i boje sie,ze mi nogi totalnie siada i zyly nie wytrzymaja. a juz mi troche puchna :(
nie chce brac lekow, bo nie sa obojetne w ciazy...help.


ja sie nie dopinam w spodnie. brzuch mnei uciska (zawszze uieralam spodnie z pasem w pasie ;) bo ja z tych o szerokich biodrach, udach, cyckach i waskim pasie) i chba czas kupic sobei jakies z gumka.
biustonosz tez, piersi mi wypadaja :rofl2:
 
Ola, blerka, Anma gratuluję wizyt! Super się czyta dobre wiadomości, oby tylko takie wizyty nas czekały!

Werci, niestety musisz mieć skierowanie od lekarza z lux medu. Zadzwoń i umów się na wizytę do pierwszego lepszego lekarza, po co masz płacić jak możesz mieć za darmo. Nie wiem jak jest w innych miastach ale w Krakowie teraz wyprowadzili taką kartę- listę badań na konkretne tyg ciąży i nie dostajesz skierowania tylko robisz badania z tej listy.
 
Anney ja niestety mam nakaz leżenia więc nie pomogę, choć nogami ostro przebieram pod kocykiem bo już szaaaaaaaału dostaję, zawsze dużo ruchu miałam. Ale na pewno możesz zagonić swojego do masaży stóp i nóg żeby nie puchły :D

Heh i chyba jedynym plusem tych moich mdłości jest to że wszystkie spodnie są na mnie luźne w pasie, ale mam nadzieję że to się szybko zmieni :p
 
Tak mam już lekarza na oku:) Polecanego przez 2 koleżanki, tak samo wymagające jak ja, więc mam zaufanie:) I niestety brutalną prawdą jest, że mając prywatny pakiet jakoś wszystko idzie gładko, miło. Dziś byłam na nfz i poczułam lekki niesmak, ale co tam:) Maleństwo najważniejsze:)
A mi z ost miesiączki wychodzi 7td 6dz a z usg 8td 4dz, nie za duża rozbieżność?
I termin mi ten lekarz na 21.08 a wcześniejszy na 16.08...
Czuję, czuje to, czuję PIERWSZE MDŁOŚCI <3
 
Anma14 to tylko 5 dni różnicy to nie dużo u mnie w pierwszej ciąży były 4 dni różnicy niby miałam 12t2d termin na 13 maja a wedlug usg 12t6d na 9 maja a urodził się 17 :)
 
reklama
Anney ja zeby mi nogi nie puchly jak siedze to nogi mam na pufie a jak spie to na poduszce, pije duzo wody i jak narazie pomaga.
Co do cwiczen to narazie nie moge za bardzo cwiczyc jedynie spacery sa dozwolone. Ja juz w 1 ciazy kupilam sobie biustonosze bawelniane sportowe i sa super, zadnych drutów i drazniacej koronki ;-) Jesli chodzi o ciuchy to w domu nosze dresy lub spodnie wlasnie z gumka dla kobiet w ciazy a jak wychodze to glownie leginsy i sukienki/tuniki i czasem spodnie,ktore byly luzniejsze w pasie :-)
 
Do góry