reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej :-)
Gratuleję wczorajszych wizyt :-)
Ja już po badaniach krwi ale oczywiście nie obeszło się bez problemów bo na skierowaniu brakowało kodu placówki i nie chcieli mi zrobić na miejscu... Ale pielęgniarka się zlitowała i jakoś to przeszło...
Dziś wizyta na 17.40 ale mam jakieś mieszane uczucia :-( wczoraj miałam dobry humor to i podejście pozytywne a dziś ciemne chmury nade mną...
 
reklama
natka24 i jak to chodakowska naprawdę działa takie cuda?? ja nieraz jak patrze na te zdjęcia dziewczyn z nią ćwiczących to aż się wierzyć nie chce że to aż takie efekty przynosi
pupui ja tez tak mam że jak śpię w dzień to później mi ciężko zasnąć w nocy i się wkurzam :wściekła/y: dlatego staram się nie spać w dzień ale to też ciężko..

lucalew po ciąży znów każda z nas będzie piękna i szczupła :-) i co najważniejsze szczęśliwa

Akuku może nie będzie tak źle co?? :-) mnie też teraz często nerwy ponoszą i często błahe sprawy zamieniają się w wielkie kłopoty

kasietta spokojnie nie denerwuj się ;-)

cinamona pochwal się jakie zrobiłaś :tak: ja uwielbiam takie zadbane dłonie, niestety sama na razie nie mogę takich mieć

maartuszkaa89 ech zawsze jakieś problemy, dobrze że chociaż pielęgniarka okazała się człowiekiem bo to też nieraz różnie wygląda. Mieszane uczucia bo się boisz po prostu to normalne. Nie martw się!

A mój dziś jechał zarejestrować samochód i nie zarejestrował :no: bo mu nie dano karty pojazdu i dopiero dziś ją dostanie.. Wrrr zawsze pod górkę..
 
Witajcie :)
My powoli kurujemy się z anginy. Dostaliśmy antybiotyk ale podobno bezpieczny. Bierzemy od poniedziałku ale gardlo ciągle boli. Wizyta u gina dopiero 27-ego. Miałam robić toxo i cytomegalie ale nie wiem czy jak teraz jestem chora lub zaraz po chorobie to wyniki nie wyjdą jakieś nieprawdziwe. Z drugiej strony przecież to nie ma żadnego wypływu na to badanie.
Mam do Was pytanie odnoście badania obecności hiv. Robiłam to badanie przy pierwszej ciąży ale zastanawiam się czy teraz też go nie zrobić bo miałam cesarkę i mogło być różnie... co myślicie?
 
Beata zrobilam standardowo frencha. Od razu inaczej sie czlowiek czuje jak dlonie doprowadzone porzadku.
a dlaczego nie mozesz zadbac teraz o dlonie?

Maartuszkaa bedzie dobrze. Trzymamy kciuki

Jogobelka ja tez w pierwszej ciazy robilam badnie na hiv ale widze ze w badniach krwi ktore mi zlecil moj gin znowu mam je zrobic. Wydaje mi sie to bez sensu ale co mi tam zrobie, bo nic dodatkowo mnie to nie kosztuje, bo wszystko pokrywa ubezpieczenie.
 
Dzień dobry! Ja od rana walczę z mega mdłościami..... kiedy to się skończy? !

Maartuszkaa trzymam kciuki!
Jogobelka ja powtarzałam wszystkie badania w tej ciąży. Chyba warto zrobić.
 
Youhoosek do 12 tego tygodnia powinno być lepiej hehe u mnie juz trwaja 5 tydzień mdłości ale juz co raz mniej, czuje się juz dużo lepiej. Muszę się zwazyc dziś czy na pewno waga juz nie spada..
 
Jogobelka zdrowia dla synka, jej nie cierpię jak dziecko choruje czuję się w tedy taka bezradna i nerwowa. Moja tez ostatnio chyba jakiegoś wirusa miala bo bawila się normalnie a tu z niczego naraz 39,5 i przez 3 dni miała temp ale już nie taką wysoką tylko ponad 38. Co do hiv to nie wiem ja miałam tez przy pierwszej ciąży robione i teraz nie dostałam skierowania na hiv więc nie robię.
cinamona nie mogę po prostu zapuścić bo moja mała taka wrażliwa że jak ją ubieram czy coś to ją drapie i później ona jęczy :dry: a ja jak mam dłuższe to później łapie wszystko nie palcami tylko właśnie w paznokcie :)
yoohoosek no właśnie ja tez się pytam KIEDY??!! mi na razie cyce lekko przeszły a mdłości dalej nie..
 
reklama
Dziewczyny, nie nadążam za Waszą produkcją postów!

Anma, Olka super, ze wizyty udane.

Ja swojego brzuszka pokazywać nie będę… po ciąży mi został i wyglądałam i tak na 3. Miesiąc :p ale co tam, oby dobrze się dzidzia rozwijała, a resztą zajmę się za rok :)

Blerka gratulacje również!

Dziewczyny, ja też korzystam z badań z lux medu, idę do gin i kieruje mnie na odpowiednie badania. Teraz lux med. Wprowadził oszczędności i na każdy trymestr jest lista badań, które mogą przepisywać, a kiedyś nie było ograniczeń i co chciałam w ciąży dodatkowo sprawdzić, to mogłam. Ale cóż, i tak lepsze to niż płacenie za te wszystkie niezbędne badania, jeśli ktoś ma możliwość…

Anma mi lekarka mówiła, że jeśli termin z OM i usg pierwszego różni się o ok. tydzień to jest ok J a poza tym terminów z kolejnych usg nie bierze się pod uwagę już, tylko z tego pierwszego.

Ja waże teraz 73 przy wzroście 171. Moja normalna waga to 65-68 i do tego będę dążyć po ciąży.
Podczas karmienia nie chudłam, ale po odstawieniu synka od cycka zaczęłam, więc teraz pewnie będzie podobnie, o ile będę mogła karmić.

Teraz nic nie ćwiczę, nie chce mi się tak szczerze.

Powodzenia na kolejnych wizytach.

Jogobelka, z tego co wiem, to badanie hiv przy każdej ciąży powinno się wykonać… ja też teraz będę robiła drugi raz


Akuku na pewno między Wami będzie dobrze, to tylko hormony, zmeczenie i pewnie problemy ze zrozumieniem. Na pewno się ułoży…

A moje mdłości dziś znów mniejsze w porównaniu z wczorajszymi. Co jest? Oby wszystko było ok...
 
Do góry