reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney, ja cały czas ćwiczę na rowerze stacjonarnym, czyli głównie nogi, 3 razy w tygodniu, a oprócz tego czasem parę ćwiczeń na siłowni (lekkich) na nogi, ręce. Szczerze mówiąc to czuję się po tym lepiej, niż przed, mija senność i mam więcej energii, po prostu dotleniam się. Teraz w okresie świątecznym miałam trochę mniej treningów, przez wolne dni i wyjazd i od razu poczułam się ciężka i ospała. Myślę, że warto ćwiczyć, o ile wcześniej też się ruszałaś. Na rowerze jest tylko kwestia zmiany pozycji - podniesienia kierownicy, żeby nie naciskać na brzuch no i oczywiście ograniczenia mocy, ale tak poza tym to wszędzie, gdzie szukałam, piszą, że na rower stacjonarny jest wskazany w niezagrożonej ciąży.

Ja w niedzielę dostałam od siostry kolejne dwie pary luźniejszych spodni, które ona nosiła w ciąży i jest idealnie. Chciałabym też być tak idealnie chuda, jak ona teraz, po zakończeniu karmienia.
 
Hey, hey! wpadłam się przywitać do Was! :)

Ze mnie jest solidny klocek bo ważę 109 kg (dzięki Bogu jak na razie waga nie drgnęła) przy wzroście 173 - natomiast brzuszek zaczął mi twardnieć i się uwypuklać :D także pod koniec ciąży to już będę duuuży klocek :D a po ciąży chudniemy! :D

pomyśleć ze ledwo w listopadzie zaczęłam Chodakowską i dietę to się okazało, że Raczek w drodze :p
 
Ja tez ćwiczę. 3 razy w tyg ale w domu tylko. Od przyszłego tyg wracam na siłownię. Pojedzie to zamieszanie do domu to się wszystko uspokoi.
Gdyby nie mdłości i ból pleców pewnie ćwiczyła bym częściej.
Jlnx dzięki za kopa. Ja tez po ćwiczeniach się dużo lepiej czułam. Teraz sytuacja w domu i ciągle pijaństwo gości mnie z równowagi wyprowadza.

Za dużo kurde spalam w dzień i teraz oczy jak 5 zł ni huhu żeby chciały się zamknąć
 
Witaj Natka, rozgosc sie :-)
Ja tez nie naleze do szczuplych, waze wiecej od Ciebie i mam 178 wiec i tez wysoka jestem. Co do wagi narazie minus 4kg wiec sie ciesze tymbardziej ze nie wolno mi przytyc wiecej niz do 10kg, nzjlepiej tylko 8kg. Mam nadzieje ze rzeczywiscie mi sie to uda przy diecie cukrzycowej a po ciazy mam nadzieje kontynuowanie walki z utrata kg. :-)
 
A ja waze 78 kg przy wzroscie 163 :/ jeszcze przed ciaza wazylam 74 i w sumie 2 kg zanim dowiedzialam sie ze w ciazy jestem i tu sie zgadzam bo jadlam jak smok.. mieszalam itd... ale myslalam ze to przed @ .. no i teraz znowu dwa kg tylko skad ? Nie jem ani duzo ani niezdrowo.

Przed ciazami wazylam ok 60 kg i chcialabym do gego wrocic.. udalo mi sie zgubic jakies 12 kg ..troche chodakowskiej i uwazalam co jem. Niestety u mnie karmienie dziala odwrotnie jak u wiekszodci kobiet..tak wiec musze sie pilnowac. Chcialabym to porodu nie wazyc wiecej jak 85 kg..zobaczymy. mam 9 kg do whkorzystania hahaha ;)

Zly dzien dzis mialam...jak tak dalej pojdzie to sie z m rozstaniemy.. tak wiec oby ten pierwszy trymestr szybko mijal..bo juz mi zle samej ze soba ;/;/

Dobranoc.
 
Akuku na mnie też karmienie odwrotnie działało. Zaczynałam pierwsza ciążę z waga 67 i skończyłam na 80. W miesiąc po porodzie wazylam tyle co przed ale ani grama nie schudlam przez karmienie córki prawie dwa lata. Mam 173 cm. Teraz już mam 3 kg na plus. Ale pocieszam się, że może przy trójce małych dzieci będzie łatwiej schudnac.

Moja ciąza jest wysokiego ryzyka więc poza spacerami to ja nic nie praktykuje niestety.
 
reklama
Witam.
Zraz budze mala i odstawiam ja do zlobka a sama lece na paznokcie :-)
Milego dnia zycze.
I jesli ktos ma dzisiaj wizyte zycze dobrych wiesci :-)
 
Do góry