reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
ufffffffffffff........:-)

Młody ma serce jak dzwon, ma 3 cm, rusza się jak szalony, ma głowę, rączki i inne takie ważne rzeczy :-)
a ja tyję niestety...ale Gin powiedziała, ze przy osobach bardzo chudych to podobno normalne, ze na początku ciązy przybywa 2-3 kilo. mam przytyć docelowo 14-16 i tego się będę trzymać.

Młody jest piękny :D
 
Blerka, Olka super cieszę się z Wami:-) Oby tak do końca tygodnia bo mam wizytę w piątek i już zaczynam o niej myśleć ...
 
No właśnie tu jedyny minus.bo drukarka padła w trakcie. Niestety :-(

ale na szczęście Małż wszedł i zobaczył Młodego :)
 
Cześć Bączki!

ja dziś o 20.20 mam wizytę! jeszcze tyyyyle czasu...chyba wcześniej pojadę na zakupy żeby się odstresować :p

Ja jestem po prawie.

Witam nową Mamusię!
Dziewczynki gratuluję wizyt i pięknych brzucholi!

Werci - i jak ten wózek? polecasz? mam okazję nabyć używany 3w1 za 500zł... czytałam tak rózne opinie, że się zastanawiam czy jest sens...

Blerka polecam :) ale jeśli używany ro zerknij na kółka, zapytaj się czy odpadły, bo moje często, ale jeździłam nim prawie jak terenowa ;) i czy gondola nie kołysze się za bardzo. Generalnie byłam bardzo zadowolona. Zresztą swojego mię sprzedała i pewnie będzie dla drugiego dziecka. Jest zwrotny, lekki, bardzo łatwo się składa, zmiescilam go nawet do mikro bagażnika mojej pandy. Do tego bardzo podobał mi się design. Jak wczoraj oglądałam wózki, to żaden nie dorownywal temu. Jedyne mankamenty to te dwa powyżej. Tylko ze ja potrzebowałam uniwersalnego wózka do podróżowania autem. Teraz mam trochę inne priorytety i znowu marzy mi się navington, ale teraz caravel, bo mam większe auto i będę z nim przesiadywac na wsi albo na ogródku, wiec chce większe amortyzowanw koła.
 
reklama
Do góry