reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

wlasnie, ten laptop.... ja calymi dnami rysuje na lapku i w tej chwili zwz na plecy wlasnie w lozku i mim,ze mam oddzielony malym stoliczkiem to i tak sie denerwuje, a w ten sposob lepiej mi sie pracuje...
 
reklama
Anney ja chyba sobie własnie zakupię mały stoliczek który będzie również tacką na śniadanie w łóżku. wtedy nie będę sobie tak brzucha nagrzewać bo to jest główny problem.

Co do rozstępów mam na myśli dobre geny:D są dziewczyny które mimo codziennego smarowania dostają rozstępów bo po prostu jak się okazuje mają takie skłonności :( pożyjemy zobaczymy i porównamy w sierpniu ja też się zamierzam smarować.
 
Loveboiled współczuję :-( Ja niestety mam ogromny apetyt i zaczynam się pilnować bo coś waga dużo podskoczyła przez święta...
Starająca u mnie dziś żeberka duszone z kaszą i do tego chyba buraczki własnej roboty :tak:
Ja najczęściej z telefonu korzystam a jeśli już dorwę się do laptopa to też na stoliczku trzymam..

Dziewczyny śpicie na brzuchu? Pytam bo ja w nocy automatycznie przez sen odwracam się na brzuch bo śpię tak odkąd pamiętam i zastanawiam się czy nie szkodzę dla fasolki...
 
Nat ja nie chudne a przytylam ..tylko zanim wiedzialam ze w ciazy jestem..jadlam jak swinka.. njtelle zagryzalam kabanosami.. po nocach itd... mam jakies 2-3 kg na plusie !
Teraz raz jem raz nie jem ale waga stoi ;/ z tym ze ja mam nadwage i dobrze by bylo troszke schudnac..

Z Vikim w ciazy ladnie schudlam teraz nie ma tak fajnie ;)
Ja myslalam ze znowu przed miesiaczka woda sie zbiera..a tu dwie kreski ;)

Pupui ja dzid niby do 9 alr pierdylion pobudek na cycanie w nocy. .plus emil nie chcial spac do 1!!!!

Wlasnie sie klade bo m zabral dzieci na spacer :) a ja moge odespac... zamiast spac czytam heh.

Pupui ja bym mówiła. .a zwolnienia nie mozesz ?

Pupui moj tez starszy ode mnie ;) ja mam czasem wrazenia ze zbieram za jego ex ktora go oszukiwala i wykotzystywala...on teraz niby ufa ale ma odchyly czasem..

Gusia o ja Cie..iwazaj na siebie !

Birysiatka witaj

Beata zdrowka dla corci:)

Loveboiled metal czujesz ?
Mi sie wczoraj e nicy cofalo :/

Martuszka hehe ty masz sny erotyczne a js strzelanki itd..

A wczoraj mi sie snilo ze adoptowalam 3 chlopco! Trojaczki! Ja sie pytam czemu nie dziewczynki! Malo mi chlopcow?

Starajaca u mnie zeberka zostaly z wczoraj..m robil uf

Love boild to bedevtrzymala laptom na brzuchu po porodzie moze wytopi mi tkanke tluszczowa haha :)

Loveboiled moja mama sie niczym nie smarowala i nie dista l a a ja die smarowalam i mam id groma...odziedziczamy do 5 pokolenua wstecz... ja mam po ojcu skore...
Ja mysle ze u mnie tez to ze jestem wczesniakiem..

Martuszka spij na brzuchu puki morzesz ;) w koncu nie da rady i tylko boki zostana bo na plecach będziesz sie dusić ;) ja sie jeszcze na brzuch przekladalam w snie ok 15 tc hehe :)
 
Mi tez się zdarzy lezec na brzuchu jeszcze ale staram się bardziej jakoś bokiem ułożyć żeby nie uciskac na brzuch. Jak będziecie brzuszek większy to napewno na brzuchu nie będę się kładła.

Co do wagi to ja nadal mam kilka kilo mniej, ciężko cos przybrać na wadze jak się tyle wymiotuje i malo je
 
Przesyłam swoją energię i dobre samopoczucie wszystkim, które ją potrzebują :)
U mnie dziś na obiad zupka w ramach zdrowia dla bobasa z soczewicą i kaszą pyszna:) a w ramach małego odstępstwa kawałek pizzy roboty mojego męża z pomidorkami i mozarellą;)
 
No wlasnie ja mam juz ponad 2kilo mniej ale nie mam apetytu za bardzo i musze w siebie wmuszac, w ogole nie czuje glodu..
Moja mama sie niczym nie smarowala a rozstepow nie miala..
 
reklama
Co do rozstępów, poprzednio używałam całą ciążę, a pod koniec na brzuchu dostałam spore, ale ja miałam duuuuży brzuch :) po ciąży cały czas stosuję kremy i widzę ogromną poprawę w porównaniu do tego, co było po porodzie. Więc używam i używać będę, choć jak pisała Akuku, są uwarunkowania genetyczne, jak ktoś ma dostać, to i tak dostanie. Słyszałam o zbawiennych właściwościach zwykłej oliwki, ale ja nie stosowałam.

Jeśli chodzi o przytulanki, na razie uskuteczniamy z M, choć dość ostrożnie J ale moje libido spadło prawie do zera, poprzednio miałam podobnie…

Akuku, nie przejmuj się gadaniem m. Facet nigdy tego nie zrozumie i wybiera to, co mu prościej zrozumieć ;)

Mój m też przyzwyczajony, że w poprzedniej ciąży robiłam wszystko i nic mi nie było, uważałam na ciężary, podnoszenie rąk itp. A w tej ciągle leżę, ale jak na razie wyrozumiały i sam mi każe nic nie robić… Cierpi na tym dom, ale co ja mogę, jak pomyślę o gotowaniu, to mi się nie chce lodówki otwierać, brrr. Ale zauważyłam, że mdłości mi ustępują po posiłku na trochę. Też tak macie? Ciężko mi się do niego zmusić, ale jak zjem, to odczuwam ulgę.

Pupui, nie przejmuj się. Faceci są różni, niebawem się ustabilizuje sytuacja u Was. A odnośnie pracy, na noce chodzić już nie powinnaś! No i chyba chorób powinnaś unikać, nie myślisz o l4?

Anney to miałaś nieciekawe życie, ale dobrze, że fortuna kołem się toczy…

Dariazgr – super wieści! Dobrze, że lek dostałaś, teraz będziesz bezpieczna.

Gusia nie miałam takiej sytuacji, ale to chyba nic „groźnego”, na mój gust organizm jest wyczerpany i musisz odpoczywać. Nie martw się!

Ja dziś mam rosół, kurczaka, buraczki na obiad.

Maartuszkaa ja też zawsze sypiam na brzuchu, ale odkąd wiem o ciąży, to staram się ciężar ciała przenosić na bok, aby brzucha nie uciskać.


Borysiatko – witaj!

Beata jak córcia? skoro spadła trochę gorączka, to dobrze, podawaj leki, pewnie jakaś infekcja

Odnośnie chudnięcia, w poprzedniej ciąży, tyłam od początku, tak byłam happy, że jestem w ciaży, że mi wszystko wolno i dobrze się, czuję, że rozpieszczałam się wszystkim, efekt: +20 kg. Teraz, mdli mnie, więc waga spadła 2kg, ale to normalne, potem na pewno nadrobimy swoje, choć ja obiecałam sobie pilnować się w tej ciąży, bo już wiem, że trudno potem mi z tymi kg.
 
Do góry