reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Powiedzcie mi czy można brać nospe max?? Ja w razie "w" mam tylko taką w domu. Muszę zakupić normalna.

Magdus92 to na sofe i leżeć i się nie ruszać.

A ludżmi dziewczyny nie ma co się przejmować. Ja To już sobie wyobrażam komentarz mojej mamy "jak ty sobie poradzisz sama z dwójka dzieci i pracą?" Nie wspominając, że pewnie się zdziwi że nadal pracuje :) ale coż. Czasem nawet mama jest niereformowalna w niektórych sprawach...
 
Pupui ja mam nospe forte specjalnie pytalam w aptece czy normalna czy forte w ciazy. Zalecala forte moze tez dlatego ze jestem gruba i wieksza dawka. Forte i max to taka sama dawka. Moze zapytaj swojego lekarza dla pewnosci.
 
Kupilam normalna, tak na wszelki wypadek, boje sie brac silniejsze. Ja poraz kolejny zakopuje sie w poscieli :-)
Akuku ludzie zawsze beda gadac :] mnie kiedys zaczepil sasiad, najgirszy plotkarz na bloku, ze moze bym juz tak dziecko sobie zrobila, to bylo gdzies w sierpniu i mu mowie, ze juz jedno mialo byc ale nie wyszlo, a on ze moze chlopa do dupy sobie wzielam, frajer jeden :angry: za to jak wychodzilam za maz w wieku 20 lat to mnie szefowa z pracy zwolnila bo myslala, ze w ciazy jestem. Juz nie mowiac o tym, ze jak ktos slyszy ile mam lat i ile po slubie to pytaja sie mnie ile mam dzieci :-D
Dlatego mowie, ludzie zawsze beda gadac bo ich zycie jest wystarczajaco nudne, zeby nabrac apetytu do wpieprzania sie w zycie innych. Olewka dziolszki, najwazniejsze ze my siebie rozumiemy, zdanie zazdrosnikow olewajmy. A te ktore maja duzoxdzieci i dogra sytuacje materialna..... przeciez wlasnie o zazdrosc chodzi. Pewnie wiekszosc sobie mysli 'zobacz, ona moze sobie pozwolic na 4 dzieci, a nam na drugie by nie starczylo pieniedzy'. No to zeby sie pocieszyc leca hasla w stylu patologia itp.
 
Z tego co wiem to można Nospe Forte albo zacząć od połówki a jak nie pomoże to drugą zarzyć.

magduś trzymam kciuki&&&&&

akuku ja też uważam,że duża rodzina to coś pięknego dlatego tak mnie ruszyło jak przeczytałam że niektórzy kpią z kobiet które "znowu" są w ciąży a co gorsza nazywają takie rodziny patologią.
Swoją drogą gratuluję wesołej gromadki:-D jesteś wielka!
 
Wybaczcie mi ale nie bardzo sie znam i nie wiem gdzie te suwacxki sie wkleja ogólnie to takie rzeczy to dla mnie czarna magia :) wiec proszę o podpowiedź tylko tak jak chłop krowie na rowie :) a nie jak informatyk do informatyka :)
 
reklama
Do góry