reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Starajaca super wiesci, gratuluje i cieszę się razem z Tobą :-)

Gusia witaj, rozgosc się :-) Na komentarze otoczenia odpowiadalabym ze to moja sprawa i ze tak chcialam i jestem szczesliwa.
Ludzie sa rozni i nigdy nie jest tak ze wszyscy bada szczęśliwi, nie ma co sie przejmować innymi :-)
 
reklama
Gusia moja mama sie przerzegnala... a wiekszosc znajomych jeszcze nie wie..
U mnie nie bylo wpadki przy zadnym ale i tak wiekszosc mysli ze sie zabezpieczyc nie potrafimy.. jestesmy patologia itd.. juz sie nie moge doczekac spojrzen litosci :)
 
Gusia gratuluje ! Gadaniem sie nie przejmuj ! :)
Starajaca super wiesci, ciesze sie razem z Toba :*
Dziolszki zaczyna mnie to klucie niepokoic... to taki krotki intensywny bol, godzine temu powtarzal sie co pare mint, pozniej mialam przerwe a przed chwila to byl taki klujaco-pulsacyjny bol... umiejscowil sie nad wzgorkiem, nie do konca na srodku, ale tez nie calkiem po lewej.... jak myslicie to normalne?bo nie wiem co robic.... leze w lozku i myslalam, ze przejdzie a u przeszlo na chwile...
 
Akukuno właśnie czuje sie czasami jak jakaś patologia co zabezpieczyć sie nie umie ... Hmmm no moze troche nie umie bo pierwsza ciaza planowana 2 to grypa żołądkowa i tabletki nie dzalaly i będąc w ciazy brałam całe opakowanie tabletek a pozniej cała ciąże najróżniejsze badanie czy wszystko z dzieckiem ok a 3 to dlatego ze byłam z młodszym w szpitalu i zapomniałam do szpitala wzias tabletki przez 5 dni ale nauczona poprzednimi doświadczeniami nie wzięłam reszty tabletek tylko były inne zabezpieczenia a i tak ciaza . Wiec teraz czuje sie jak patologia która tylko sie bzyka :((( i nie chce tu nikogo obrazić bo sama czuje sie urażona jak odbieram to od innych . A w całe nie jesteśmy patologia właśnie kończymy budować dom który ma 5 pokoi plus salon itp wiec każde dzidcko będzie miało swój pokój . Jak sie budowaliśmy to każdy mówił po co w taki duży dom a drudzy kolejne dziecko by sie przydała a teraz to jak ty sobie poradzisz .
 
reklama
Kochane dziekuje bardzo :) magdus92 nie martw sie bd dobrze bole to normalne u nas tez myslal ze cos sie dzieje bo brzuch mnie pobolewal jak przed poronieniem a tu okazalo sie wszystko dobrze serduszko :) wiec czasem jestesmy przewrazliwione ;) musimy przestac sie nakrecac kochaniutkie a przetrwamy do sierpnia muuuahh
 
Do góry