reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cześć dziewczyny, myślałam ze @ wczoraj przyszła ale jednak nie, plamialam kilka godzin a później juz nic i dzisiaj tez nic za jilka dni powtirze test
 
Hej dziewczyny, witam wszystkie nowe mamuski :-)
Magdus rozumiem Cie doskonale ja pomimo starania sie myslenia pozytywnie od wczoraj czuje lek o kolejna sobotnia wizyte. Zajmuje mysli czyms innym bo co mi pozostalo ehhh niech ten I trymestr szybko minie bo zwarjuje :-(
Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty :-)
 
Piszcie o tych porodach będzie wiadomo czego się spodziewać :-) chociaż z naszą służbą zdrowia zawsze może być różnie... Ja tam mam strasznego pecha do lekarzy więc porodu wolę sobie nie wyobrażać :;-)
A koleżanki z pracy faktycznie już z 3 miesiące temu zauważyły, że się zaokrągliłam i po tym poznały, że to ciąża więc się trochę zdziwiły na wieść że to 7 tydzień :-) Wróżki po prostu.

Mmm pomidorowa...:-)
 
Magdus jak ja Cie rozumiem!!! Tez czekam na jutrzejsza wizyte zeby zaczac mysle ze jestem w ciazy. Do tej pory jakos boje sie zeby nie cierpiec i nie rozczarowac sie...

Takze prosze o kciuki jutro o 13:30 :D
 
Hey!

Ja tylko krótko. Gratuluje udanych wizyt, 3mam kciuki za nadchodzące ;) Ja mam wizytę pojutrze aaaa boję się ;)
 
reklama
Fiołeczka jeszcze 4 minuty i wizytka:-) kciuki

Muffi nie bój się nie jesteś sama:-)

Lovebolied ja też dzisiaj mam pomidorowa:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry