reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej dziewczyny

Ewelinka12 gratuluje wizyty :-)

Cinamona współczuję i trzymam kciuki za wizyte. Zdrowka dla Ciebie i córeczki.

Mnie na szczęście juz gardlo nie boli, kaszel juz mniej meczy i katar tez juz lepiej. Rwa kulszowa po wygrzaniu tez przeszla ale za to z infekcja teraz bede walczyc - dostałam wyniki wymazu i musze pojechac po recepte :-(
A i mam dzis dzien spiocha nie moglam dzisiaj sie dobudzic.
 
reklama
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
beata u nas to koszt 500-100 zl, zalezy u kogo, ale wsyscy prawie chodza prywatnie bo w przychodniach nie ma usg, w tej jednej gdzie ja bylam co prawda maja usg , to jest w innej miejscowosci, ale pani dr mloda, dopiero na specjalizacji i niedoswiadczona, nie bede ryzykowac i wrocilam do lekarza z 1 ciazy, zdjecia mam ale to taka kropeczka na 1 cm ze nie ma sie czym chwalic, dodam jak bedzie dzidzius wiekszy
 
No to zmotywowalyscie mnie zeby w swieta powiedziec rodzinie. Teraz wie tylko moja przyjaciolka i kuzynka najblizsza. Tzn oprocz meza oczywiscie ;-)
Podzielam Wasz zdanie, chcialam tylko oszczedzic "cierpienia" rodzinie. W lupcu tego roku poronilam i cieszylam sie ze nikt nie wiedzial o ciazy. Po fakcie powiedzialam tylko mojemu rodzenstwu.
Jeszcze 2 dni do usg.....

Czy Wam tez tak zimno? Nie pamietam zebym w ciazy z synkiem tak miala ale moze. Spie nirmalnie jak eskimos w swetrze i skarpetkach :-) Nie smiejcie aie tylko :p

Co do wizyt - ja tez ide do ginekologa prywatnie. Tego co poprzednio bo bylam bardzo zadowolona. Tym razem jednak od razu chcialabym cesarke. A Wy? Juz myslicie o tym?

Starajaca kciuki!!!!!!!!
 
Starajaca25 trzyma mocno kciuki :-)

Ja narazie chodze prywatnie koszt za wizyte ciazowa wraz z usg 150 pln. Od stycznia bede chodzic do poradni patologii ciazy w ramach nfz ale do tej samej kliniki co teraz prywatnie. Fajnie bo tam maja umowe podpisana z nfz wiec bardzo sie ciesze. Jesli terminy kolejnych wizyt beda zbyt odlegle od siebie a ja bede czula ze musze isc na kontrole wczesniej zeby sie uspokoic i sprawdzic czy wszystko jest ok to bede dodatkowo chodzic jeszcze prywatnie ale zobaczymy jak bedzie.
 
reklama
U nas przez weekend była chyba jakaś awaria, że nie leciała gorąca, tylko taka letnio-ciepła woda i wtedy też miałam problem z rozgrzaniem się. Dzisiaj już było ok, i jak to zawsze robiłam, rozgrzałam się gorącym prysznicem zakończonym lodowatym, dzięki czemu nie jest mi zimno.

Oczywiście boję się tego bólu przy porodzie, ale czytałam w kilku miejscach, że cesarka bez wskazań medycznych ma wiele wad. Kiedy moja siostra urodziła pierwsze dziecko, to na sali była jedna dziewczyna po cesarce i ona miała problem z pokarmem oraz dużo większy brzuch po porodzie. Poza tym po cesarce chyba nie można zbyt szybko zachodzić w kolejną ciążę i nie można mieć tych ciąż za dużo. Dlatego myślę,że mimo strachu przed bólem, nie chcę cesarki "na życzenie", ale chciałabym trafić na kompetentnych lekarzy, którzy w razie takiej potrzeby się na nią zdecydują.
 
Do góry