reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Rodzicom i rodzeństwu, plus oczywiście osobom z pracy też od razu powiedziałam (po becie). Reszta dowiedziała się po usg z serduszkiem:) Uważam, że nie ma co zapeszać. Co ma być to będzie, przynajmniej rodzinę mam po swojej stronie i będzie mnie wspierać:)
 
reklama
Mufi @ powinnam dostać jutro:( wiec cos juz powinno być chyba:( Chiciaz nue robikam z porannego miczu tylko popołudniu
Beata,anma-Gratuluję!
Ja w pierwszej ciąży powiedziałam wszyskim w 14tc:)
Magdus-nie martw się na zapas bo to nic nie da
Jutro termin @ jak nir dostane to za kilka dni powtórze test
 
Ja oprocz rodzicow i przyjaciółce musiałam powiedziec w pracy bo zostawilam l4 i zaswiadczenie o ciazy szefowej i jednej kolezance ale teraz to pewno wszyscy juz wiedza w pracy. Reszte rodziny i znajomych mam zamiar poinformowac po I trymestrze.
 
Anulka88k i Happymum20 ja bym zrobiła test pojutrze z porannego moczu, moim zdaniem to czy jest z porannego moczu ma b. duży wpływ na początku, bo poziom bety jest niziutki i jak mocz jest rozcieńczony to może nie wykazać ciąży. Także 3mam kciuki ;)

Magdus daj sobie czas

Ja po wizycie [jeśli wszystko będzie ok] powiem koleżankom, bo widzę się z nimi 22 i będą wypytywać czemu grzańca nie piję ;] A rodzince powiemy w święta, reszcie znajomych też po świętach. Też myślę, że nie ma co świrować, co będzie to będzie. I myślę, że nie powinno się ukrywać poronień, wiele kobiet to spotyka, to normalna rzecz. Babki po stracie nie powinny się czuć odsunięte od reszty, tylko wręcz przeciwnie szukać pomocy/rozmowy u innych. Ale to tylko moje zdanie, możecie się nie zgadzać oczywiście ;) Ahhh pozatym mieszkamy z teściami i szybko by się domyślili, a jak teście to i rodzice rodzeństwo oczywiście ;]
 
tez jestem zdania ze nie ma co ukrywac, po mnie od razu widac bo szybko w 1 ciazy bylo mi widac brzuch, do 12 tyg to juz wszyscy wiedzieli, a teraz powiedzialam bo i tak by sie dowiedzieli w pracy jakbym poronila bo przeciez nalezy sie wtedy 8 tygodni macierzynskiego, niewazne w ktorym tyg ciazy sie poroni, a poronien jest naprawde bardzo duzo, nie ma co ukrywac bo wtedy kobietom wydaje mi sie ze jest latwiej ze nie sa same, wiedza ze to sie czesto zdarza i ze nie sa jakies gorsze tylko poprostu nie zawsze sie udaje i nie mamy na to wplywu wielkiego

bylam u lekarza, seruszko bije, zmienilam i bede chodzic prywatnie bo na nfz oczywiscie babka sobie olewala sprawe a umnie znowu torbiel duzy jak w 1 ciazy

dziewczyny w dzien okresu planowanego powinien wam juz spokojnie test mocny wyjsc, czy rano czy popoludniu, mi wyszel 1 slaby test 5 dni przed planowanym okresem a cykle mam 29 dniowe
 
Ostatnia edycja:
ewelinka12 no gratulacje z wizyty powiedz kiedy następna to zmienię cie w tabelce. A zdjęcia jakieś dostałaś?? A prywatnie u ciebie to jaki koszt? ja też bym chodziła jakby mnie było stać no ale niestety..180-200 zł to dla mnie za dużo

happymum20 jak tam?

ja dziś byłam na pobraniu krwi i musiałam do 9 być na czczo, a gdy wstałam to już miałam takiego małego głoda że szok! a tu jeszcze jechać do miasta, dać się pokłóć i wrócić. Ale dałam radę ;-)właśnie siedzę przed kompem i pałaszuje bagietkę :-D
 
Beata-właśnie miałam pisać ze dostałam @ wiec będę uciekała z tego wątku
Życzę wam spokojnych ciąż i pomyślnych rozwiązań
 
Hej
Ja zaraz oszaleje. Chyba mam angine, gardlo mnie boli niemozliwie i mam naloty.
Zaraz jade na ip.
Do tego moja mala ma zapalenie oskrzeli a ja sama jestem bo moj m w podrozy sluzbowej do juta wieczorem
 
Cinamona miałam dokładnie to samo w sobotę, parówka nad naparem z rumiankiem, herbata lub gorąca woda z miodem,imbirem i cytryną i płukanie gardła mnie podniosły na nogi.
 
reklama
Do góry