reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja mam w rodzinie bliźniaki 2 pary, ale w sumie o stronie taty więc nie wiem czy mnie obejmuje ryzyko:-)

Laura piękne imię, jeśli będzie dziewczynka wezmę je pod uwagę:-) Chociaż czuję chłopaka jak nic...

Beatko zaraz sprawdzę czy mi się suwak wyświetla próbowałam ustawić:-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! :)

mnie trochę przeraża tempo w jakim rośnie mi brzuch... Jestem w 5 tygodniu, a mam już brzuszek zaokrąglony... a zawsze byłam płaska. Jestem w szoku. :szok::-)
 
Hej dziewczyny. Nie wiem no... Mam ta bete, przedwczoraj byla 84 a dzis jest 243... Jak zobaczylam ze Jinx ma 2000 to sama juz nie wiem co myslec... cieszyc sie czy martwic...?
 
Magdus nie ma co porównywać się z innymi pewnie jej ciąża jest starsza o kilka dni i tyle.. a sprawdzalas oznaczenia bety ktory ci tydzien wychodzi?
 
Witam wszystkie mamusie ☺ Ja też chcialabym sie do Was przylaczyc. Testowalam sie w tym tygodniu we wtorek i wyszly dwie kreski, jedna co prawda cien cienia ale jednak :-). Zrobilam tez tego dnia bete i wyszla malutka 28,4 a wczoraj juz 89,13 wiec duzo mniej niz Magnus i tez nie wiem co mam myslec. Martwie sie bo to moja druga ciaza, pierwsza stracilam 31.07 w 11tc i bardzoooo bym chciala, zeby ta trwala szczesliwie do sierpnia. Termin z kalkulatora wychodzi mi na 10-11 sierpnia a wizyte ma 10.12.
Przyjmiecie mnie dziewczyny?
 
Lucalew oczywiscie że cie przyjmiemy warunkiem jest tylko trwanie tu z nami :-);-) juro cie dodam do listy bo dzis pisze z tel ;-)
Jezu a ja ogladam jakiś horror ale durny że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać:-)
 
reklama
Do góry