reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

JInx gratuluję bety ;)

Akacha123 gratuluję maleństwa! ;)

Ja po pierwszej wizycie będę myśleć czy na nfz czy prywatnie chodzić?
 
reklama
Jinx piekna beta :-)
Zdrowka

Akacha cudne wiesci z wizyty :-)

Ja pospalam z mala drzemke. Bylam tak padnieta ze jak ja usypialam to sama zasnelam. Spalysmy sobie razem w jej lozku 1,5 godz. Troche narobilam naderwana noc
 
Jlnx no betka piekna ;-)
Akacha cieszę się że po wizycie ok no i zazdroszcze serduszka też juz bym chciala;-) szybciutko wyszlo serduszko a ja myslalam że powyżej 6 tygodnia wychodzi dopiero. A powiedz jaki sprzęt ma twój gin? Jakiś super extra czy jakiś zwykly?

Ja się cieszylam że nie mam mdłości i co?? I guzik właśnie oznajmiam wszem i wobec że mam:-( i dziś zakupów normalnie w markecie nie mogłam zrobić
 
Witam Was! Już sierpniówki! Szok :szok:;-)
Pamiętam jak niedawno zakładałyśmy wątek marcówek, a u nas już 28 tydzień :-) Życzę Wam wszystkim nudnej, bezproblemowej ciąży, pełnej radości i wzruszeń :tak:
 
Hej
Akacha gratuluję serduszka :)) ją mam nadzieję że też już uslysze...u mnie wizyta wypada na 6t1dz

A chorowitkom zdrowka życzę! Mi pomagał syrop prebalen no i ocZywiście wszystkiego naturalne cuda..

Beata - współczuję mdłości..:/ i mi trochę niedobrze...dziś nie mogłam obiadu gotować :/
Jinx - gratuluję bety..

Ją się póki co zapisałam prywatnie...bo nie wiem do kogo mam iść :/ mieszkam nowy miejscu od niedawna i nie znam się kompletnie :/
 
reklama
Cześć dziewczyny, gratuluję nowym! :)

Muffi Cieszę się że podobają Ci się imiona moich córek. Anielka jest śliczną blondyneczką z loczkami, z wyglądu aniołek ale charakter oj... śmiesznie to brzmi jak wołam tego łobuziora tym anielskim imieniem.., ale z drugiej strony bardzo wrażliwa dziewczynka... :) W każdym razie polecam imię. Laurę też oczywiście... ta z kolei jest strasznym wesołkiem od niemowlaka, taka słodka i zabawna... strasznie porozciągana jak jakaś gimnastyczka rosyjska :-D.

Co do rodzenia, to niestety obydwie ciąże przechodziłam w upały. Anielkę rodziłam pod koniec lipca i powiem wam że nigdy w życiu tak sie nie spociłam chyba jak podczas tego porodu :p no gorąco było. Obydwie rodziłam SN. Laure nosiłam przez te wszystkie upały w brzuchu chadzając na spacery z roczniakiem nie umiejącym chodzić... ale jakoś dałam radę, a na szczęście na poród trafił się deszcz i chłodek wrześniowy :) Da się przeżyć. :)

Do lekarza chodzę prywatnie, ale tylko ze względu na pakiet medyczny od męża z pracy. Nie wyobrażam płacić za to wszystko bezpośrednio ... utopić się można w tych kosztach... wiyta, usg, badania...:szok:


Ciekawe która z nas będzie miała bliźniaki... hihi :-D Macie jakieś przeczucia?
Mam nadzieję że nie ja :) czterech rąk nie mam. Ale zaraz... trzech też nie... ups... ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry