reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzięki jeszcze raz, dopiero po wizycie człowiek sobie zdaje sprawę jaki to kamień z serca.

Ja również chodzę na NFZ i czekam w wielogodzinnych kolejkach ale od stycznia HighLife!! zapisuję się na ubezpieczenie firmowe Męża prywatnie do tej samej ginekolożki:-) A tam bez kolejek, miło i przyjemnie i nowoczesny sprzęt.

Ja przytyłam 1 kg pewnie dzięki brakowi mdłości, a może po prostu dziś kilo w górę jutro w dół zobaczymy na następnej wizycie.

I co ciekawe nie mam toksoplazmozy! Byłam pewna że w dzieciństwie przez moją nadopiekuńczość w stosunku do wszelkich bezdomnych kotów złapałam, u babci zawsze się kręciły kocury nawet pod stołem gdzie jadaliśmy. To dla mnie oznacza trzymanie się z dala od kuwety bo mam w domu Kociaka ale niewychodzącego i na suchej karmie. No i oczywiście z dala od surowego mięsa, biedny Mąż:)
 
reklama
dopiero wróciłam... a tu 85 stron! :szok: już nadrabiam!

Zaczęły się już promocje i strasznie mnie kuszą malusie ubranka w promocyjnych cenach... jeszcze się powstrzymuję :p resztkami sił!
 
Hej dziewczyny! Ja juz po wizycie. Wszystko w porzadku, serduszko bije, ciaza na usg wychodzi na tydzien mlodsza, ale ponoc to normalne. nastepna wizyta 12-go stycznia. No to teraz chyba zyczyna do mnie docierac, ze to dzieje sie naprawde:-) A teraz biore sie za czytanie Waszych postow!
 
Gratuluję udanych wizyt :-)

Dziewczyny dostałam skierowanie na podstawowe badania - morfologia, mocz, glukoza i zastanawiam się kiedy je zrobić bo wizyta dopiero 20 stycznia. Co radzicie? Czekać i zrobić je już w styczniu?
 
reklama
Kamelle gratuluję

A słuchajcie jakie badania kiedy się robi/ kiedy dostaje się skierowanie?
 
Do góry