reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Magnus92 dzis spróbuje bez syropu tylko mleko z czosnkiem :-)

Jesli chodzi o wiek to rzeczywiscie nie wazne ile sie ma lat tylko najwazniejsze jak pisze Beata88 to kochać swoje dzieci :-)
 
O kurczę to tu wysyp rocznika 88, ja też ;]

Dziś u nas cudowna pogoda, a ja cały dzień przespałam, chodzę taka zamulona i śpiąca, że szok!

Gratuluję udanych wizyt, 3mam kciuki za jutrzejsze ;)

Aaaa i witam nowe mamy ;]

Chyba niedługo pójdę spać...
 
Ja również dołączam do rocznika 88 :)
Jest któraś z Was może z Wrocławia lub okolic?:)

Ale najważniejsze - mam pytanie, może któraś miała podobnie w tej lub poprzedniej ciąży... tak jak pisałam nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży, ale w nocy 2 razy chwycił mnie skurcz ok 7minutowy, ale naprawdę bardzo, bardzo mocny od razu toaleta i biegunka:( po kilku minutach przeszło a za godzinę powtórka...;/ sama nie wiem czy powinnam od razu do lekarza pójść, starałam się nie panikować, dziś cały dzień ok tylko delikatne skurcze. Jutro choć nie jestem zapisana wybieram się do lekarza, mam nadzieję, że wszystko ok:)
 
Anma nie ja takiego czegoś nie miałam tylko nieraz łapał mnie ból brzucha i jednocześnie pleców. Ale takie coś nigdy myślę że lepiej skontaktuj to z lekarzem
 
Helou

ja dzisiaj caly dzien umieram. Nie mam na nic sily, slabo mi caly czas, nie moge prawie nic przelknac i probowalam wymiotowac ale zoladek pusty i nic nie poszlo. Do tego moja mala troche chora i wisi na mnie a ja nie mam ani sily ani cierpliwosci do niej.

Przez to ze sie dzisiaj tak fatalnie czuje to powiedzielismy tescia o ciazy bo jeszcze sa u nas i caly czas pytaja co mi, czemu nie biore zadnych lekow, ze mam zrobic badania krwi itp i mialam juz dosc.

Ja tez po 30tce i to sporo :-)
 
Ja jestem rocznik 90...

Anma14 - jak masz się stresować i denerwować to lepiej skonsultuj się z lekarzem... i spokojnie.. na pewno jest wszystko ok! Uszy do góry!

a ja ciągle bym tylko spała i spała i spała...:tak:
 
reklama
Witam Dziewczyny.
Chcialabym do Was dolaczyc.
Tzn to jeszcze nic pewnego poniewaz poza bardzo bladymi kreskami na 7 testach nic nie potwierdzilo ciazy. Jutro odbieram wynik z bety z piatku a we wtorek mam wizyte u ginki ale zastanawiam sie czy nie za szybko.
Mam 27 lat i 15m Synka ;)
 
Do góry