reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kompletnie nie maja kogo wstawic na moje miejsce.... no nic trzeba przezyc jakos dzisiejszy dzien.... i koniecznie zaopatrzyc sie w czosnek i duuuuuuzoooo cebuli :D
tez juz bym chciala byc po wizycie a tu jeszcze dwa dni :/ :D
 
reklama
kasietta czekamy :tak:

a ja właśnie gotuje rosołek mmm co za zapach, no taką miałam ochotę już od wczoraj :-D

magduś to niech szukają w końcu jakiegoś zastępstwa przecież tyle osób jest bez pracy na pewno kogos znajdą a ty bys w końcu odpoczęła
 
Magdus92 ja też chora:-(. Mam taki plan na weekend:
- płukanko gardła wodą z octem jabłkowym/solą
- parówa nad naparem z rumiankiem
- herbaty z miodem, cytryną i imbirem
- mleko z miodem czosnkiem i masłem na noc
- cały czas popijać wodę z miodem i imbirem i cytryną
- kilka filmów, książka nt. jogi w ciąży i FORUM:D
Takie oto atrakcje;-) a miałam sprzątać chatę.
Mam nadzieję, że mi się do poniedziałku poprawi bo jak nie to lekarz ehh..

Beatko wizytę mam 18.12, wtedy będzie startować 7 tydzień. Za rosół dałabym się pokroić uwielbiammmmm:-)
 
Ja za to wcinam kapuste kiszona, ktora właśnie moj narzeczony mi kupil mniam :-) Rosolek w zeszlym tygodniu wcinalam bo mialam tez taka zachciewajke :-) Cos mnie tez na rybe ciagnie mhm moze jutro na obiad .....
 
reklama
Lucalew dziękuję:-)

Kasietta gratulacje serdeczne!!:-) 8,5 mm to jest wielkość samego maleństwa czy całego pęcherzyka?
 
Do góry