reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witam:)


beata88 – a wydawało mi się że byłam na liście, termin mam na 10.08, a wizytę 19.12, a spania do 10 zazdroszczę, ostatni raz to pewnie z 2,5 roku temu tak sobie spałam:)



Anulk@, ejunia, osiczanka, Siloe - witajcie, gratuluję


cinamona – jak córcia? Już lepiej? Zdrówka życzę i 100 lat dla córci, ja dwa miesiące temu też pichciłam tort na 2 urodzinki – wyszedł super


Aga_Z – wiem że się stresujesz tym TSH, ale najważniejsze że jesteś pod opieką lekarską, wszystko się unormuje


magdus92 – zdrówka, kuruj się szybko


blerka – udanego wyjazdu, nie szalej tylko za mocno;-)



maartuszkaa89 – no powiem szczerze że wypowiedz lekarza mnie powaliła, jak stwierdziła akcję serca to nie masz powodu do zmartwienia, ale ja bym rozważyła zmianę lekarza, bo nie wiem czy mu można ufać

ja po tygodniu pracy umordowana czekam na weekend jak na zbawienie, a te dwa dni minął tak szybko, jutro czeka mnie mycie okien i ogarnięcie chałupki, więc idę spać i zbierać siły bo mój łobuziak na pewno nie da mi długo pospać
 
reklama
Kasietta - kciuki!!!

maartuszkaa89 - ja bym zmienila lekarza. Wiesz moze ma slaby sprzet i slabo tam bylo widac ale to go nie usprawiedliwia przed takim nieludzkim traktowaniem zestresowanej kobiety ;-)

Ehhh ja tez sie stresuje wizyta i czekam na nia z wytesknieniem
 
Martuszka koniecznie zmien lekarza ! To irytujace ale w Polsce jak zaplacisz to masz gwarancje ze lekarz wszystko Ci wytlumaczy, pokaze i przy okazji uspokoi a tak - sama widzisz.

Kasietta trzymam kciuki za wizyte, na pewno wszystko bedzie dobrze ! :)

P.S. Dziołszki, zaczął mi się zielonkawy katar :( I co teraz? :( Co mozecie polecic? BO sama juz nie wiem co mam robic...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, witam wszystkie nowe mamusie :-)

Maartuszkaa89 tak jak dziewczyny juz pisaly szkoda nerwów na tego pseudo lekarza, trzymam kciuki, żebyś znalazla normalnego, dobrego specjaliste i sie juz wiecej nie musiała stresowac!

Cinamona 100 lat, wszytkiego co najlepsze dla córeczki. Mam nadzieję, że córeczce już lepiej?

Anma14 chyba powinnaś się cieszyć że nie męczą Cię mdłości :-) Ja tylko przy myciu zębów mam mdłości jeśli to mdłości bo bardziej myslalam ze to przez katar i to ze nie moge oddychac takze tez ich nie mam. Lekarz w kazdym badz razie mnie uspokoił ze mdlosci maja ilesc procent ciezarnych wiec sie tym nie przejmuje ze ich nie mam :-) Sokowirówka to super sprawa na zdrowe soki az Ci zazdroszcze. Ja nie moge pic sokow jedynie pol na pol z woda i to tylko raz dziennie bo mam cukrzyce :-(

Magnus92 wspolczuje kataru mnie caly czas meczy i katar i kaszel chociaz juz mi troche lepiej i katar sie zmienil na jasny. Pije caly dzien wode z cytryna i miodem, syrop z cebuli i miodu oraz mleko z czosnkiem i miodem na noc i wyspac sie porządnie to mi pomaga. Wiem ze lekarza masz dopiero w poniedzialek moze poloz sie do lozka najlepiej.
 
Lucalew, chcialabym ale czeka mnie dzis 10 godzin w pracy...Musze czosnek jeszcze zakupic bo narazie mam tylko syrop z cebuli i herbate z miodem i cytryna. Martwie sie zeby jakas infekcja nie przyplatala sie do fasolki przez to
 
Magduś nie wiem co ci poradzić. Może przejdź się do apteki tam farmaceutki też się znają na tym co może kobieta w ciąży stosować.

Siloe to tak jak każda z nas :) na początku zawsze jest stres, może później będzie łatwiej :)

kasietta kciuki zaciśnięte! będzie dobrze! musi być;-)

marand już cie poprawiłam na liście;-) ty może tak nie szalej z tą pracą bo wiesz.. jesteś w ciąży:-D:-D

Siloe witam:-) i gratulacje

maartuszkaa89 boziu biedactwo:-(tacy są właśnie lekarze na NFZ!!! nie mówię bo są wyjątki ale większość to buraki którzy chcą tylko "odwalić" swoje i z głowy. Ja chodzę też na NFZ ale ja akurat trafiłam na wyjątek. Zmień lekarza i to jak najszybciej

Aga_Z o mdłościach nawet nic mi nie mów :no: ale pocieszające jest to że kiedyś przejdą :tak: a kiedy masz następną wizytkę?

Anma14 sokowirówka dobra rzecz i później dla dzidzi też wam się przyda:-)

osiczanka witaj :) a kiedy następna wizyta??

ufff odpisałam chyba wszystkim:-):-) jestem z siebie dumna.. a moja od rana marudzi, a mnie tak dziś głowa boli przez ten wiatr. A tu zaraz trzeba posprzątać, jechać na jakieś zakupy, iść kupić choinkę, no dziś nie mam odpoczynku:no:
 
Ostatnia edycja:
Magnus92 rozumiem ze nie mozesz wziasc wolnego z pracy? Tez nie wiem juz za bardzo co Ci doradzic.

Beata88 wspolczuje maratonu zwlaszcza jak cos dolega a nie mozna wziąść poprostu tabletki, ehhh
 
reklama
Do góry