reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Mi lekarz badania zrobi za 3 tygodnie. Mówił też o prenatalnych , ale z góry oznajmił,że to moja decyzja i jeśli chcę to oczywiscie mam sobie zrobić (Chodzę prywatnie).
 
Hey dziewczyny!

Mam maly problem - moze cos mi bedziecie umialy poradzic

Jutro wg lekarza zaczynam 12 tydzien

Jak bylam rowno w 11 tygodniu u ginekologa to na zdjeciu jest napisane, ze malenstwo mialo 3,6 cm i na zdjeciu jest napisane, że wielkosc malenstwa to tak jakby 10 tydzien i 4 dzien (lekarz powiedzial, ze jest ok wymiarowo bo kazde dziecko rosnie inaczej).

No i teraz tak - w ten czwartek bedzie teoretycznie 12 tydzien 1 dzien - myslicie, ze isc na usg genetyczne czy przesunac np o tydzien czy cos? Czy malenstwo nie bedzie za male zeby zbadac przeiernosc karkowa?
 
Natka24 ja wczoraj byłam u lekarza, data mojego malucha to był właśnie 10 tydzień i 4 dzień. Maluch ma 3.6. Także tak samo jak Twój. Lekarz poinformował mnie,że badanie genetyczne powinno sie zrobic pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży. My umówiliśmy sie na 9 lutego, bo tak mi wypada wizyta.
Ja na Twoim miejscu gdybym nie miała określonego terminy, poszłabym własnie pomiędzy 12 a 13 tygodniem.
 
hej dziewczyny

ja dziś tez po wizycie, ale znow zamiast sie uspokoic to nowe przemyślenia mnie dopadły, ehh jakos w piewszej ciazy to po wizytach cala w skowrontach przychodzilam a teraz ciagle cos

ogólnie maluszek ma sie ok, serduszko bije miarowo, ma dwie raczki i nóżki i pęcherz moczowy, ale kręgosłup trudny do oceny i reszta też, bąbelek ma 4,43 cm no i jest jeszcze za mały do oceny kości i przeziernosci karkowej takze za 2 tyg. powtórka, do tego trofoblast zlokalizowany niby na przedniej ściane ale brzeznie przodujący, wiec ryzyko łożyska przodującego, do tego nastapiło jakies wynaczynienie i jest przestrzen płynowa, ktorą niby mam sie nie przejmowac jesli nie krwawie i nie mam dolegliwosci bolowych

natka - ja bym sie chyba wstrzymała jeszcze tydzień, ja byłam dziś czyli 11w1d (wg USG 11w2d) i nie dało się sprawdzić i mam sie złosić za 2 tygodnie
 
Ostatnia edycja:
ja idę w przyszłym tygodniu i też już jestem przerażona.

jutro idę z tym swędzeniem. może panikuję... ale wolę sprawdzić czy to nie jakaś infekcja groźna dla Glizdy.
 
Dobry wieczor,
gratuluje udanych wizyt i witam nowe forumowiczki.
Podczytywałam was ale nie mialam sily napisac bo angina mnie zmogla. W dodatku pluje krwia i nie wiem co to znaczy. Nie jem prawie nic od dwóch dni.
Ja mam prenatalne 30-ego, wtedy 12 tydzien i 2-gi dzien. Oby sie udało.
Te dziewczyny ktore maja prenatalne do powtorki... płacicie jeszcze raz?
 
reklama
Ja miałam robione USG w zeszłą środę (14go) i okazało się, że to za wcześnie. Lekarz wykonujący USG wpisał wskazanie na kolejne USG za 2 tygodnie. Jutro idę do mojego lekarza prowadzącego i liczę na to, że da mi skierowanie na to kolejne USG, więc nie będę płacić.
 
Do góry